Reims ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 26 yaşındaki fildişili sol bek. adı bizimle anılıyor.
Yeni transferimiz olabileceği söylenen sol bek.

Biz genelde sol bek falan almayız o yüzden kesin yapmamışızdır bu transferi orada osayi ve ferdi'yi oynatırız.

Gelmişse hoşgelmiş fransa liginden gelenler genelde bizim ülkede tutuyor umarım dinamizm getirir sola.
bizim seviyemizde bek dediğinin ciğersiz olması yetiyor. Ligue 2'de bile iki ton genç potansiyelli ciğersiz taş gibi bek var. 26 yaşında adama hacet? Ha olursa yine de kötü değil fakat gencini bulabilecekken bunu n'apalım? Gerçi kaynaklar da pek güvenilir değil.

Edit: 5 dakikalık videosuna göre fiziği kuvvetli, saha görüşü ilginç şekilde iyi fakat top ayağına felaket yakışmıyor. Tekniği rezalet! Tekniğin leş olduğu konusunda 5 dakikalık videolar yanıltıcı olmaz. Umarım transfer etmemişizdir.
Yeni sol bekimiz. bu sezon baya da 11 oynamış. sonunda ciğersiz bir sol bekimiz oldu çok mutluyum.
Anlaştığımız söylenen sol bek.

Ali koç geldiğinden beri canerle novak'ı aldı sadece sol beke. artık kanser olmayan bir bekimiz olur inşallah fazla bir beklentimiz yok.
1.5 milyon € verdiğimiz sol bek. Sözleşmesi 5 ay sonra bitiyormuş 1 milyonun altına alsak iyiydi ama kulübü de alabileceğini almak için zorlamıştır son şanslarıydı. Bu kadar kısıtlı bütçeye de anca bu kadarı oluyor.

Atletizim katacağı kesin ama teknik olarak bize uygun bir oyuncu değil önünde nwakaeme gibi teknik bir oyuncumuz olsa iyi toparlayabilir belki arkasını. Hayırlı olsun.
- - - alıntı - - -

Yağız Sabuncuoğlu: Ghislian Konan transferinde oyuncunun menajeri imza parası istedi. Fenerbahçe de bonservis ödeyeceği için imza parası ödemek istemiyor. Bu konuyu çözmek için Fenerbahçe oyuncunun menajeriyle görüşmelere başladı.

- - - alıntı - - -

transferinden vazgeçelim gitsin, hem 6 sonra boşa çıkacak için 1,5 milyon euro bonservis ödeyeceğiz hem de imza parası vereceğiz. şaka gibi. ikisinden birine bile karşıyım ben.