galatasaray'ın türkiye bankalar birliği ile yaptığı yapılandırma anlaşmasını yeniden yapılandırmak için ufakta ufaktan bunu dile getirmesi olayı.

5 yıllık anlaşmanın şartı şuydu, ilk 2 sene ödeme yok sonraki 3 sene borçları ödeyeceklerdi. tabi fenerbahçe dışında herkes atladı bu anlaşmaya, fenerbahçe dedi ki bu anlaşmanın bir mantığı yok, kimse bu parayı ödeyemez. ama malum camia bir ağız " ağlama fener " deyip durdular. biz inat ettik, doğrusunu yaptık ve imza atmadık. üstelik baskı yedik bu anlaşmayı imzalamadığımız için. ama ilk günden bu gs camiası imzayı attı, ts ile birlikte.
bugün ne oldu ?

[img_summer px=50 src=i.ibb.co/XbN0BdJ/screenshot-www-webaslan-com-2020-05-04-03-22-58.png]
aha bu da link
bizim itiraz ettiğimiz her şeyi şimdi kendileri istiyor. fenerbahçe itiraz ederken yanımızda olmayan bu ve bunun gibiler şimdi hiç utanıp sıkılmadan bunu talep edecekler ve bizim camia gene sus pus oturacak öyle mi ? silerler böyle işi. tabi gene itiraz edeceğiz ama 17'ye karşı 1 olacağız gene haklı olan haksız olacak, yine yapanın yanına kar kalacak. galatasaray’ın florya arazisine çökmesi aynı olay, aynı senaryo.
ulan delirmemek elde değil. biz bu anlaşmayı imzalamadığımız için transfer yapamadık şerefsizler. şimdi gene fırsat bu fırsat corono morona yapıştıralım derdindeler. ulan siz nasıl bir oluşumsunuz. yüzünüz hiç mi kızarmaz.
başkanı çıkar her türlü önlemi aldık, maç seyircli oynansın der, sonra seyircisiz oynanacağı duyurulunca maç iptal edilsin der, teknik adamları çıkar puan kaybedince seyircisiz maç oynanamaz, biz insan değil miyiz vs vs sonra geçmiş olsun corona pozitif çıkınca, trolleri bir ağızdan şerefsiz tff, istifa tff deyip kafa sikmeye başlar, aradan biraz daha geçince şartlar böyle, seyircisiz de olsa oynanmalı der. bunların hepsi 1, 1.5 aylık süreç.

serdar ali çelikler yazısı
şimdi de buna bakıyoruz. aynı tiyatro. kösele gibi suratlar. biz de etikten, ahlaktan falan bahsedelim, delirmemek elde değil.
Mayaları bozuk yapacak bir şey yok. Adamlarda imzalarken biliyordu yeniden yapılandıracaklarını ona güvenerek imza attılar. Bakın görün kimse de bunu haber yapmaz sağ da sol da bir kaç gazeteci çırpınır sadece. Kimsenin ruhu duymadan hallederler bu işi. Yine de iyiki imza atmamışız biz, eğer imzalamış olsaydık en ciddi yaptırımları neyse zamanı gelince uygularlardı. Temiz olan ne yazıkki bu düzende tutunamıyor.
ben bazen düşünüyorum acaba ben mi fanatiğim diye? yani acaba çok mu bahane üretiyoruz diyorum. ama yok, adamlar şaşırtmıyor, şaşırtmıyor bir kere olsa dahi! sekmiyor lan hiç.
bu anlaşmayı 17 takım imzaladı. tek biz imzalamadık. transfer yapamadık lan sol bek alamadık ahahahah sırf sol bek olmadığı için 12 puan eksimiz var. lan şaka gibi ya. adamlar her istediğini yapıyor. illegal legal fark etmiyor. gram utanma yok. twitter'a insta'ya botları ve trolleri de yerleştirmişler algı kasmaları için.

sonra biz ağlıyor oluyoruz. hayır işin kötü tarafı bu sefer galatasaray'a karşı duracak diğer 16 takım bizim yanımızda değil onların yanında olacak. gerçi adamlar için fark etmiyor da neyse.

şike bunlarda, teşvik bunlarda, oyuncu ayartma bunlarda. gram utanma yok. başarı için her yol mübah. bakın size çok net söylüyorum; bugün galatasaray, şampiyonluk ve kupa bakımından fenerbahçe'nin gerisine düşsün, kuduz köpek gibi etrafa saldırırlar. öyle bir güruhla uğraşıyoruz.
yok daha ileri gitmeyeceğim ben. uçurulurum falan, gerek yok.
galatasaray'ın anlaşmayı kafasına göre düzenlemesi olayı.

edit: bütün entry'ler eksilenmiş lol. yazdığı için gördüm.
Cok dogru ve kritik bir konu hakkinda gercekleri iceren bu basliktaki entrylerin hepsi eksilenmis. Sozluk yonetimi bu truvalara gerekenleri yapin lutfen. Aklibasindaki bir fb yazari eksilemez bu bilgileri, hangi takimli olduklarini soylemeye gerek yok herhalde.
Tanim: yüzsüzlükte çığır açan istek.
kendisi de bir banka sahibi olan baskanimiz, bankalar birligine 1 gram etki edemiyorsa ben daha da birsey demek istemiyorum. Adamlarin yeniden yapilandiramamasi demek ekonomik olarak 1 2 seneye çokecekleri anlamina gelir, takip etmeli yonetim bu durumu.
Sol frame'e sabitlenmesi gereken baslik. Surekli hatirlamaliyiz bunu. Ben unutmam gerci de unutacak insanlar illaki vardir. Oyle ustu ortulmemeli bunun. Hem sefa sur hem de cefadan kac, yok oyle yagma.
Kulupler batarsa batsin. Umrumda mi? Tabi ki hayir. Bu anlasma yuzunden batacaklarsa umrumda degiller. Ben bu gunleri unutmam.

Gerekirse 1'e 17 savasacagiz, yapacak bir sey yok. Bu olayin surekli hatirlatilmasi gerekiyor.
Serdar ali çelikler'in yazısına göre gs'nin Kasım ayında 200 milyon Türk liralık ödemeleri gereken banka taksidi var. Bunu ödeyebilirler mi? Asla. O zaman ne olacak? Yeniden yapılandırmanın formülü bulunacak.

Fenerbahçe yönetimi yüksek perdeden bunun önüne geçmek için adım atmalı. Yok öyle florya parasını, Riva parasını futbol a takımına göm, şampiyonluk gelsin, şampiyonlar ligi geliri gelsin 2 sene sonra tesisleri geri topla durumu tekrar etmemeli.
Kasim 2020... cok degil 3 ay kalmis. 3 ay sonra eski defterler acilacak.
Eger gs gidip de yine hileyle hurdayla bu isi cozmeye kalkarsa seeimizi cikarmak zorundayiz. Aglamaksa aglamak. Umrumda degil, sen hem gidip rakibin bu anlasmayi imzaladigi icin bogulurken keyif catacaksin, hem de odeme zamani geldiginde onu 10 yila yapilandirip faizi dusurup sartlari lehine cevireceksin. Yok oyle yagma.
Belki 38837328282. Kez soyluyorum, dilimde tuy bitti ama yine de soyleyecegim. Fenerbahce yonetiminin bu konunun pesine dusmesi gerekiyor. Taraftar surekli bilgilendirilmek zorunda. Burada da ali koc yonetimine buyuk is dusuyor iletisim konusunda.