Vardır böyle bir şey. Her sene başı "fener'i şampiyon yapacaklar" diye ağlarlar fakat ne hikmetse şampiyon olduklarında o çeneler kapanıverir bir anda.

Yıllarca şaibeli bir sürü şampiyonluk kazan. Ortada alenen yapılmış bir yanlışlık veya haksızlık yokken kudurmaya başla. Bunlar hep berbat futbollarını gölgelemeye çalışmaktan oluyor.(*) önce adam gibi top oynamayı öğrenin sonra ağlamaya devam edersiniz.
Tarifi pek de mümkün olmayan ağlaklıktır. Öyle başkadır ki kayrilmaya alışkanlıktan ötürü bir vakitten sonra eee hani ben diyen kemal Sunal durumuna düşmekten beri durmaz. Dertleri hiçbir zaman adalet değil, önce ben hep ben daima ben olan bu yapının ağlaklığı başkadır, adı konamaz.
galatasaray ağlaklığı ne şampiyonluk ağlaklığıdır ne kupa ağlaklığıdır Onun ağlaklığı başka bir ağlaklıktır işte, adı konamaz.
başarılı bir dönem geçirmeleri ve akabinde o dönemi bir daha hiç yaşayamamaları nedeniyle tavan yapmış ağlaklıktır. adamların genel profilinde bir kere mağlubiyet hazımsızlığı var. dikkat edin büyük camialar arasında takımına en çabuk küsen, maçlarına gitmeyen, kombine yakan taraftara sahip olan camia kendileri. çünkü başarıya endekslidirler. en küçük başarısızlıkta suç hep başkalarındadır. kendileri ak kaşıktır. yersen.
4 yildir sampiyon olamamaktan kaynaklanmaktadir cunku bu yili da es gececeklerini iyi biliyorlar. 5 senelik hasret cekerken fb'in jesus ile kazanacagi basarilari simdiden tahmin edince ortaya boyle bir aglaklik cikiyor.

Umarim okan buruk ile uzun yillar calisirlar.