yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

Futbol ve siyaset işleriHos olmayan durumdur

[tweet]https://twitter.com/BirGun_Gazetesi/status/1222066509444517889?s=19[/tweet]
(bkz:Trabzonspor)
(bkz:istanbul başakşehir fk)
T: Yeni bir bakanlık diye düşünüyorum ben bunu.

Detaya girersek; İBB'den destek almıyoruz diyen şahsa sorulması gereken bir durum bu aslında. Hani siz " cengiz'den gelen parayla " yapıyordunuz transferleri ?

Neden reklam yapmaya ihtiyaç duyduğunu anlamadığım İspark'ın bile sponsor olduğu bir kulübe yapılan bu " kıyaklar" düşünüldüğünde devletin tepesine çöreklenmiş yöneticilerin ts'li olduğunu da eklersek Karadeniz'in siyasalları Karadeniz'in holiganlarına kimbilir ne "kıyaklar" geçiyordur.

Gerçi İstanbul'un bukalemunlarına da sık sık " kıyak " geçilir bilirsiniz.
maalesef sadece ülkemizde değil, hatta sadece gelişmemiş ülkelerde bile değil, bir çok ülkede(ispanya, italya vb.) var olan durum. tabi biz artık işin zirvesindeyiz. güney amerika ülkeleriyle yarışır hale geldik, belki de geçtik.

çok yönlü bir bataklık bu futbola karışan siyaset; işin içinde lobicilik var, bahis var, para aklama var, hatta herkesin malumu paralel devlet/terör var. en hardcore'unu da biz yaşadık, en büyük zararı da biz gördük bundan zaten. kumpas kuran örgütten tutuklu ne siyasi şahıs var ne de futbol yöneticisi var. gel de ağlama ülkenin/ülke futbolunun haline. hala oyunlarını oynuyor bu güçler istedikleri gibi at koşturuyorlar, gündem belirliyorlar. biz çok güçlü bir kulüp olsak bile tek başımıza mücadele ederken çokça yıpranıyoruz, hem maddi hem de manevi olarak...

yıllardır otobüsümüzü kurşunlayanları bul(a)madılar. bu zaten herşeyi anlatıyor...
Spor camiasında istenmeyen şeylerden biridir. Damat sıkça yapar!