yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

fikstür avantajıZor maçları ardında bırakan takımlar için kullanılan ifade.
2019-2020 süper lig cemil usta sezonu için en büyük güvencemiz.
içerde alanyaspor'u yenmesine bile izin verilmeyen takım için olmayan avantajdır.
hakemlere karşı oynadığımız için bizde olmayan avantajdır.
Kendi sahanda ligin dibine demir atan Antalyaspor'u yenemeyince anlamı kalmayandır. Ligin dibindeki Kayserispor ve Antalyaspor'u yenmiş olsak liderdik.
Yıllardır başınıza ne geldiyse bu Fikstür avantajı denilen illetten geldi. Büyük maçları kazanmakta sorun yaşamıyoruz ki zaten. Şampiyonluğu hep kolay maçlarda veriyoruz.

Tanım : fenerbahçe futbol takımı için olmayan avantajdır.
Cidden fenerbahçe için olmayan avantajdır. Hatta ters etki yaratıp dezavantaj sağlamaktadır. Keşke her hafta büyük takımla oynasak.
Kaldı 4 maç. 4 maçtan 12 puan dışında herhangi bir ihtimalimiz yok sezon sonunu görmek için. Hiçbir şey için geç değil. Benim inancım hala tam.
Bizi bitiren şey bu işte. Biz on yıllardır görece zor fikstürden çıkıp bu avantajlı denilen fikstürü geçemiyoruz ya da geçemedik. Bu sezon ligin dibindeki antalya- Kayserispor ve Ankaragücü'ne yenildik daha ötesi var mı?

Antalya ve kayserispor'un o vakit ya 1 galibiyeti vardı ya da 2. Keza Ankaragücü de bizi yenerek 3. Galibiyetin elde etti.

Demek ki bizim icin fikstür avantajı diye bir şey yok. 9 puan kaybettik şaka gibi AMK. Sadece şunları kazansak hakem desteği, hükümet desteği falan hepsine rağmen 3 4 puan farkla liderdik. Yazıklar olsun gerçekten.
(bkz:böyle bir şey yok ama olabilir de)