cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

fetö

 • /
  2
  Fenerbahçemizin 10-11 sezonundan sonra hem ekonomik hem de sportif başarısında daha da ilerlemesini engelleyen alçak terör örgütüdür. Aynı zamanda 15 Temmuz Darbe Girişiminin mimarı olan terör örgütüdür.
  Hava Kuvvetleri imamı Adil Öksüz olan örgüt.


  Bakın bu ismin yanındakiler kimler :)


  görsel


  Hayır böyle bir bok yiyorlar, üzerine tek savunmaları bir halı saha maçı. Allah rakibin de akıllısını versin :)
  yazılan bütün entrylere katılmakla birlikte sözlükte başlığını görmekten midemin bulandığı örgüt. keşke hiç açılmasaydı.
  Bu örgütün fenerbahçeye düşman olduğunu ve KUMPAS kurduğunu kabul etmeyenler benim gözümde vatan haini bir omurgasızdır. Fenerbahçeden nefret etsen bile bu büyük terör örgütüne ilk tokatı atmış camiaya adam gibi saygı duyman gerekiyor. Aksi takdirde yapılanlar köpekliktir, siz fenerbahçeye şikeci derken biz cemaat fenerle başa çıkamaz diye inletmedik sokak inletmedik stad bırakmadık. Bizzat fetö tarafından biber gazı cop yedik. Fetö ile cephede fiziksel olarak savaştık. Yeri geldi Kurşun yedik fetö tarafından trabzon fenerbahçe gerginliği fırsat bilinerek otobüsümüz kurşunlandı ve failleri bulunamadı. Fetöcü savcıların fetöcü emniyet memurlarının hala devletin içinde fink attığı o dönemde de bu olayın üstünü kapadılar. Elbet bunların hepsi bir gün ortaya çıkacak başta şike kumpası olmak üzere 12 mayıs, 4 nisan, 1996-2000 gs şampiyonlukları hepsi bir gün gerçekleri ile ortaya çıkacak kaçış yok. Bugün ülkede FETÖNÜN bir numaralı mağduru fenerbahçedir. O pislik ağzınız ile kendiniz fetöcü olduğunuz halde fenerbahçeye fetöcü diyorsunuz. tarih bu yavşakları da fetöyle dik bir şekilde mücadele eden fenerbahçeyide asla unutmayacak.


  T:fenerbahçe ve cumhuriyet düşmanı terör örgütü.
  fetönün uefaya bile sızdığının kanıtıdır şu kararlar. amerikada fbi tarafından amerikan başkanı gibi korunan fethullah gülenin eli uefaya erişebilecek kadar uzundur. kimse unutmasın bu adamın ve cemaatinin dünyanın dört bir yanında okulları şirketleri yatırımları var. bu yapı bizzat amerika tarafından korunmaktadır. Sandığımızdan çok daha büyük uluslararası bir örgüttür. Darbe yaptığı açıkça ortadayken amerika tarafından korunması ne denli güçlü bir örgüt olduğunun kanıtıdır. Galatasaray en az 10 defa avrupadan men yemesi lazımken, ceza yeMemesinin tek açıklaması budur.


  T: lideri koyu galatasaraylı olan uluslararası terör örgütü
  lacisozluk lacisozluk