Fenerbahçe
Futbolcu
7.10.1999    Hollanda    1,74
On Numara   
Yağız'ın haberine göre ameliyat olabilirmiş. Sonrasında ne kadar süre sakat kalır bilmiyorum ama olmayan kanat rotasyonunda bir de ferdi yoksa, osayi'yi ne yapıp edip getirsinler yanda benzer profilde birisini alıp gelmesi gerek yönetimin.

Elimizde perotti ile ferdi vardı kanat oyuncusu, ikisi de olmazsa kanat forvet ile oynuyoruz o bölgede. Şu zamana kadar işe yaradı belki ama artık alternatif oyunlar için gerekiyor başka kanat oyuncusu.
Hollanda'dan teklifler olduğu soylenen topcumuz.

Başıma bir şey gelmeyecekse bence hemen satılsın 2-3 milyoncuk veren varsa...
Aslında yeteneği ile oyunun kilidini de çözebilecek oyuncu ama şimdilik kopan maçlarda etkili olduğunu gördük. Dünkü pozisyonda uzak köşeye vurur genelde oyuncular ama yakın direğe vuruş yaparak kaleciyi de çaresiz bıraktı ama direğe denk geldi. Özgüvenini seviyorum, kafayı kaldırarak oynuyor genellikle. Fakat dediğim gibi sorun çözücü de olmalı, dar alanlarda da iş yapabilmeli. Yapabilirse zaten bambaşka şeyler konuşuruz hakkında. Milli takım tercihini de yapmalı artık.
Dün girdi ve yine tekniğini konuşturdu. Kopan maçlarda çok iyi oynuyor. mesut'tan bişeyler kapmak isterse ve sahada onun desteğiyle değerini 15-20 milyon bandına çeker rahatça yetenekli bir oyuncu.

Sözleşmesini uzatmalıyız acilen.
Mesut geldiğinde ortalığın içinden geçmesi muhtemel futbolcumuz. Denizli maçında sosa'nın attığı o top ile cisse'ye gol attırdı. Kasımpaşa maçında da benzer bir şekilde ozan aradan kaçırdı o pozisyonda da kendisi gol attı. İşte mesut o ferdi'ye o paslardan bir maçta en az 6-7 tane atar. Bir dahaki büyük oyuncu satışımız ferdi kadıoğlu olacak hayırlı uğurlu olsun. Ben en az 20m diyorum, bu entry burada kalsın mesut gelip performansını katlayınca tekrar gün yüzüne çıkarırım.
Yaptığı saniyelik dokunuşla sinan gümüş'ün 85 dakika resmen işkence çektirdiği gözlerime bayram ettiren yetenekli futbolcu.

Bu adamın tek bacağı kopmadığı sürece sinan bir daha oynamamalı.