böyle bir şey yok ama olması gerekendir.
koyu lacivert tonlarda, göğsümüzde bir kurşun yarası sembollü bir forma, bu faili meçhul suikast girişimini unutturmaya çalışan ülkem insanlarının gözlerine soka soka unutmayacağımızı, faillerinin bulunana kadar mücadele vereceğimizi göstermemiz açısından olması gerekendir.
özellikle de deplasman maçlarında, hangi stadyum olursa olsun her deplasmanda bu formayı giymeyeliyiz.

aşağıda temsili bir tasarım var. bu tasarım biraz daha modifiye edilip amacına uygun bir şekilde üretilebilir. fakat bunu kabul ettirmek kolay değil.

görsel
harika fikir ama 'ın da dediği gibi bir sonraki sezonda(*) yapılsa çok daha iyi olurdu. yine de hiçbir şey için geç değil. bence bu düşünülmeli.

yönetim ne kadar dinler bu fikri orası ayrı tabi.
Böyle bir forma hala çıkmadı. Ertesi sezonundan hemen çıkması gerekiyordu. Bu facia dünyada başka bir kulübün başına gelse olayla ilgili bir sembolü veya tarihi armaya ekletirlerdi. 4 nisan olayının üstünde fazla durulmadığını düşünüyorum. Olur da bir gün camia da söz ve yetki sahibi olursam bu konu gecem gündüzüm olur. Şerefsizlerin şerefsizliklerini yüzlerine vuracak bir forma yapılması gerekiyordu, Trabzon tabelası gibi detaylarla şahane olurdu. Bu kansızlık tarihe geçerdi.