Trabzonspor taraftarı gibi olmaya adaydır. Fenerbahçe taraftarı alışık değil bu kadar şampiyonluktan uzak kalmaya.

Üstüne bir de yeni nesil kuşağın değişken ruh hali ve çabuk tüketmesi de skora bağlı olarak psikolojinin bir gündüz bir gece durumuna girmesine neden oluyor.

Gerçeklerle yüzleşme sorunu da yaşıyoruz, hem kulübün hem ülkenin hem de dünya gerçeklerinden irrasyonel bir dünyada, o gelsin bu gitsin şu gelirse uçarız gibi yaklaşımlar üzerinden hareket ederek bir şeylerin hemen olmasını istiyor-istiyoruz fakat sabretmek gücü kalmadığı için kırılgan bir yapıda devam ediyoruz. Biraz daha sakin kalmak zorundayız. Bu işin yarısı oyun ise yarısı da psikoloji ve gecmisten gelen başarısızlık yüzünden bu psikoloji yerle bir. Burada kulübü yönetenler de taraftar gibi hareket etmeye başlarsa o zaman işin içinden çıkamayız.

Yönetim Unutmasın ben dahil tepki göstermeye devam edeceğiz ama onlar profesyonel bir şekilde davranmak zorunda ve bütün subelerdeki problemleri çözmeye çalışmalı, sil baştan yapmak yerine.
Elbirlik bozdular psikolojimizi. Hakemlerden iş bilmez yöneticilere kadar herkesin parmağı var. Bize bu eziyeti etmeye kimsenin hakkı yok.