2020-2021 sezonunda saha içine yaptıkları çok başarılı hamlelere rağmen maalesef türk futbolunda işlerin idare edildiği saha dışında da güçlü olması, gol atması gereken yönetim. 2020-2021 sezonunun başından beri mhk tarafından kollanan galatasaray'ı ve sürekli doğranan fenerbahçe'yi 8. haftada tekrar puan puana getirdiler. karşıdaki günahların takımı ve onun tatlı cadısı, sokak kabadayısı her hafta kollanmasına rağmen hakemlere yüklenirken, bizden sadece selahattin baki'nin cılız açıklamalarını duyuyoruz. ali koç, 2 sene içinde çok şeyi tecrübe etmiş olması lazım. umarım birilerinin lafını dinleyip aziz ve mahmut uslu ikilisi gibi pasif bekleyişe geçmezler.
sayın başkan dün verdiği röportajda da satır aralarında başkan adayı olabileceğini, fakat bunun bir dönemle sınırlı kalması gerektiğini vurgulamış. zaten geldiğinde de 2 dönem başkanlık yapmak istediğini açık açık söylemişti. yine sayın başkan bir divan toplantısı sırasında ""Ya biz ortama uyacağız, ya da ortama uyacak Fenerbahçe Başkanlığı yapacak birilerini bulacağız. Pelikancı yapı denilen bir şey var onların bile hedefi haline gelebiliyorsak, demek ki sistemsel bir sıkıntı var. Meyve veremezsek bu camia kendine en uygun başkanı seçecektir." demişti. acaba ülke siyasetindeki gelişmeler sayın başkanın üzerindeki yükleri biraz hafifletebilir mi diye düşünmeden edemiyorum. paralel yapılanma pelikan terör örgütü futboldan elini eteğini çekmesi durumunda, tff'si, turkuvaz medyası başkanla ve dolayısıyla bizle uğraşmaya ara verebilir ve bence şampiyonluk yolunda en kritik galibiyetimizi bu şekilde alabiliriz.
---alıntı---

Her seferinde, aykut’dan bile kotusunu nasil alip geliyoruz gercekten anlamiyorum.
Nani, Rvp aliyorsun, hocan capsiz Parera.
120M bonservis harciyorsun, hocan istifaspor Aykut.
117 adan aliyorsun, hocan Erol!
Adam gibi bir Advocaad geliyor, ona da 1 tane bile adam almiyorsun.

---alıntı---
twitter
hakem operasyonlarına sessiz kalması,

6 transfer döneminde 1 tane stoper bulamaması ve

teknik direktör tercihleri ile ali koç'un başında olduğu 3 yıllık süreçte rezalet üstüne rezalet yaşatan yönetim.
kulaklarımda hala dick advocaat'in fenerbahçe gerçeklerle yüzleşmeli ve bazı oyunculara git diyebilmeli sözleri çınlıyor. maalesef gerçeklerle hiçbir zaman yüzleşmeyen yönetimler görüyoruz fenerbahçe'de son yıllarda. fenerbahçe yönetimi devre arası için takım kadrosunu güçlendirmek için çalışmalar yapmak zorundadır ve kurdukları kadronun yetersiz olduğu gerçeğiyle yüzleşmelidir. maskenin düşmesi için 30. haftaları beklemenin çok acı sonuçları olabilir bu sene. maalesef 18 transfer ile kurulan kadronun gustavo-ozan-pelkas -ki bir arada göremedik teknik dehamız sayesinde- orta sahası dışında fark yaratacak güçlü bir kası yoktur. bu üçlünün yedeklerinin bastonsuz sahaya çıkması yasaklanması gereken jose sosa ve büyük takım futbolcusu olacak mental gelişmeyi kaydetmekten hayli uzak olan mert hakan olması ise büyük bir risktir. baştan aşağı savunması ve hücum hattı ile kötü türkiye liginin ortalama bir takımıdır fenerbahçe futbol takımı. eğer fenerbahçe yönetimi bu gerçekle çok geç olmadan yüzleşemez ve devre arasında geniş çaplı bir operasyon yapamazsa tünelin ucunda gördüklerini sandıkları ışık, üzerlerinden geçecek tren olacaktır.
hande sümertaş ve yayıncı kuruluş, hakemler, düğmesine basılmış gibi bize saldıran tasmalı süper lig takımları, ahmet nur çebi ve iftiraları hakkında ne zaman açıklama yapacak merak ettiğim yönetim. bir camiayı bilgilendirme yayınları yapılacaktı ayda bir onu gören oldu mu? alper pirşen ve selahattin baki dışında yönetimden kimsenin yüzünü göremez olduk. nerede bu adamlar? bu takım sahipsiz mi?
Pasif yönetimdir ne çebinin iftiralarına ne hande sümertaşa tek söz etmeyen bir yönetimdir gerçi geçen sezonda böyleydi gider maç sonu iki kelimeyi bir araya getiremeyen semih özsoyu yollarlar röportaj yaptırırlardı alay konusu olurdu.

Yazık.
boş boş polemiğe girmeyen yönetimdir, gerektiği zaman açıklama yayınlıyorlar zaten. 1 2 maç kötü sonuç alındı diye hemen sallamaya başlamışsınız.