Önümüzdeki sezon elimizdeki tecrübelilerle birlikte sahaya sürülmesi gereken takım.

Bu lige para harcamaya gerek yok. Gidip 100 milyon euro'luk kadro da kursak o meşhur " gerekirse hakemi de yeneceksin" sözünün gerçekçi olmadığını öğrenmiş olmamız gerek, dolayısıyla sistem bize engel olacaksa sistemi yok etmeden para falan harcamaya gerek yok. Varsın bu çocuklarla kaybedelim hatta küme düşelim.

Ligden çekilemeyecegimiz, mevcut sponsorluk anlaşmalarını iptal edemeyeceğimiz için bu çocuklarla maçlara çıkıp, aralarında tecrübeli isimlerle yola devam edelim. O 177milyon TL'lik harcama limitinizi alın cebinize sokun diyelim, her maçın başında 5 dakikalık tepkisizlik eylemi yapalım. Lacivert formayla maçlara çıkıp formanın uygun bir yerine anlamlı bir mesaj yazalım. Ve en önemlisi fenerbahçe'ye olmak isteyen, bu kulübün formasını kutsal gören isimlerle yola devam edip onlara sahip çıkalım.

Birçok taraftar dostumuz benimle bu düşünceyi paylaşmaz eminim ama bu tiyatroya para kazandırmamak, reklamlarda oynatacak fb'li futbolcu koydurmamak, marka değerini dibe düşürecek hamleler yapmak ve maçları pandemi sürecinde dereağzında oynatmak gerekir.
Anladıkları dil madem para, fenerbahçe de parayı konuşturmalı, tepkiler sonucunda yapılacak artışı kabul etmek değil sistemi komple indirmeye yönelik hareket etmeli, sadaka değil hakkımızı istiyoruz.
artık bu yozlaşmış sistemle mücadele yöntemi u19'la mı çıkmak olur başka bir şey mi bilemem ama bu düzene çark olmamamız lazım. kesin olarak radikal kararların verilmesi gereken zamandayız.

bir kaç aydır ali koç'u ve yönetimini istemeyen tarafa geçmiştim ama böyle bir karar verirse sonuna kadar arkasındayım
1 sezonluk sözleşme imzalayan JJ için tamamen boşaltılan takım. Buradaki doğru yapılanma yerle yeksan edildi. Umarım içlerinden pişmanlık duyacağımız isimler çıkar. Umarım Çıkar ki gidip Ali Koç 5-6 verip geri alsın.

Daha emir ortakaya gidecek bu takımdan, öyle söylentiler var. Sonra İsak geldi, Koreli aldık, Sırp forvet geldi falan diye gaz almaya kalkın.