Kampın en az 4 gününü sis altında yapmak zorunda bırakan tesis. Fizibilite çalışmasını iyi yapmışız. Xd


Öte yandan çok güzel bir mimari olmuş, hakkını vermek gerek. Aslında bütün branşlar için uygun bir kamp alanı. Tek eksiği hazırlık maçı oynamak pek mümkün olmuyor.
Sis konusunda tadı kaçıran tesis.

Sabah sabah nereden aklına geldi diyebilirsiniz ama kamp fotoğraflarına bakıyordum, yine sis yine sis.

2011 yılı temmuz ayında açılmış, o sene gittik mi kamp yapmaya bilmiyorum ama gitmiş olsak dahi, o günden bugüne Fenerbahçe sadece tek şampiyonluk kazandı.

Onunla ne alakası var diye düşünülebilir lakin sezon öncesinde fizik ve kondisyonun kazanılacağı, taktiksel gelişimin yaşanacağı bir süreç olan kamp, sis yüzünden yapılmıyor ya da yapılsa yeterliliği tartışmalı.

Zira doğru düzgün hazırlık maçı yapılamıyor, antrenman temposu soru işareti. Tesis çok güzel eyv fakat bu düşünülmesi gereken bir mevzu.

Futboldaki başarısızlığın elbette hepsi buraya ait demiyorum ama etken bir veri olduğunu düşünüyorum artık.
sis konusunda sayın muz orta'ya hak verdiğim tesisler. sis öyle berbat bir şeydir ki insanı bildiğin usandırır devamlı maruz kalırsan. futbolcular daha sezonun ilk döneminde kamp bitse de gitsek diye düşünüyor olabilir sırf bu sisin verdiği sıkıntıdan dolayı. psikolojik olarak etkiler sporcuyu bana kalırsa.

görüş mesafesi konusu tabi aslında en büyük problem. kaça düşüyor 10-15-20, metre? veri toplayacak olan drone tepeden görebiliyor mu futbolcuları? çok sis var diye sabah idmanı iptal ediliyor mu? bir sürü problem.
Aziz'in çaktığı kazıklardan sadece bir tanesi. Takım 15 gün antrenman yapacak diye koskoca yayla satın alıp oraya otel ve tesis yapmak zaten başlı başına saçmalık. Hadi yaptın böyle bir şey, gidip en olmayacak yere yapmış. Her sene antrenmanların yarısı sis yüzünden iptal ediliyor. Bu yüzden kamp verimsiz geçiyor. Artık yaz kampları dereağzında yapılmalı. Hem böylece aziz'in yaptığı bu saçmalığı daha net yüzüne vurmuş oluruz.