fenerbahçe spor kulübü organlarından birisi. kulübün danışma organıdır. başkanı sayın vefa küçük 'tür.
kulübün diğer organları: genel kurul, yönetim kurulu, icra kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Sicil Kurulu, Balotaj Kurulu, Tarih, Müze ve Arşiv Kurulu.
çok fena rezillikler dönüyor burada :(

"sosa stoper, mhy forvet oynasın" diyeni mi ararsın, "başkanım bana soğuk davranıyorsunuz" diyeni mi ararsın, "kalecimiz kırmızı kazakla maça çıksın" diyeni mi... aga bu nedir?

diğer takımlardan bir tek galatasaray'ın yüksek divan kurulunu biliyorum. oraya halktan kimseyi almıyorlar, genelde galatasaray lisesi'nin mezun öğrencilerinden oluşan bir yüksek kurul diye biliyorum. orada bu tür rezillikler dönmüyor tabii ama art niyetli insan sayısı fazla olduğu için gs aleyhinde büyük bir güce dönüşebiliyor. bizde ise genellikle halktan kişiler üye oluyor ve doğal olarak art niyetliler olmuyor. fakat böyle rezillikler dönebiliyor işte.

utanarak izlediğim kongre.
"sosa stoper, mhy forvet oynasın" böyle bir cümle kuruldu mu hakikaten ?? bir önceki divan kurulu toplantısında da eski bir boksör yerleri yumruklamıştı.

düşen seviyesini düzeltmesi gereken kurul.
Hadi mert hakani anlarimda sosa ne alaka dayi kafayi mi yedin sen. 52 yildir uyeymissin kulube, agir konusmayayimda yuh be kardesim.

Oteki gider terim hegomonyasi diyip kafa utuler, digeri diz cokup zemini yumruklayip bagirip cagirir.

Hakkaten rezil oluyoruz, biri de gitmis baskana trip atmis soguk davraniyon diye. Te allahim ya..

Tanim: bos kume.