Basketbol Takımı

Renkleri: Sarı - Lacivert
Kuruluş: 1913
5 maç seyircisiz oynama cezası verilen takım.

———————————————

Fenerbahçe Beko - Gaziantep Basketbol
Türk Telekom - Fenerbahçe Beko
TOFAŞ - Fenerbahçe Beko
Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko
Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko

Bu maçlarda seyircisi olmayacak.
dünyanın en güzel takımıdır. real madrid ve barcelona ile beraber şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu düşünüyorum. olimpia milano, anadolu efes ve cska'da bu yarış içerisinde olacaktır. geniş rotasyonumuz ve topun el yaktığı anlarda sorumluluk alabilecek oyuncu fazlalığı bu sezonun kilit noktaları. bu zamana kadar belki de en büyük yıldızımız bogdan'dı ama de colo başka seviyede geldi bize ve obradovic'in elinde ışıl ışıl parlıyor. derrick williams'ın enerjisi ise çok başka seviyelerde. faul problemi yaşamadığı her maç ve vesely ile yakalayacağı uyum şimdiden büyük heyecan verici. lauvergne'in de dönmesiyle fransız çetesinin uyumu iyice artacaktır ve tam kadro canlar yakmanın vakti gelmiştir.
Bugünkü lig maçında afyon belediyespor'u yenmiş takım.

ING Basketbol Süper Ligi'in 6. haftasında Fenerbahçe Beko ve Afyon Belediyespor, Ülker Sports Arena'da karşı karşıya geldi. Sarı-lacivetliler mücadeleden 86-80 galibiyetla ayrıldı.
sezona kötü başlamış olmaları bütün sezonun kötü geçeceğini göstermeyen dünyanın en güzel takımı. başında obradovic olduğu sürece her zaman umut vardır, ha olur da bu sezon gerçekten böyle devam eder o zaman bile çok üstlerine gitmeye gerek yok önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam eder.