(bkz: 404 not found)

olmayan bir baldır. bizimkisi bir eziyet hikayesidir.

mesela rakipler puan kaybetsin, biz kazandığımızda puan farkını kapatacak veyahut puan farkını açacak olalım o haftaki rakibin en vasat topçusu sezonun futbolunu oynar, yetmez bir de +30 metreden jenerik gol atar. o sezon en fazla 1 gol daha atar o kişi.

yıllar yılı bu böyle oldu. burada elbette rakiplere ya da şansızlığa gem vurmuyorum, bizim eksikliğimiz bu! çünkü önceki hafta oynanan derbiyi ya da zorluk derecesi yüksek maçı, yüksek motivasyonla kazanmışızdır, sonraki maçta da rakibi 1 hafta küçümsemeye başlar camia. fikstürü artık rahat der, zaten rakip x haftadır maç kazanamıyor der. takımın iyi olduğu istatistiklere vurgu yapılır falan. hafta biter hüsran yaşarız.
(bkz: 16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı)

(bkz: 14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçı)

(bkz: 12 mayıs 2012 Fenerbahçe galatasaray maçı)

(bkz: 25 nisan 2013 fenerbahçe benfica maçı)

(bkz: 2 mayıs 2013 benfica fenerbahçe maçı)

çok uzağa gitmeyelim;
(bkz: 3 kasım 2019 kayserispor fenerbahçe maçı)

(bkz: 1 eylül 2019 fenerbahçe trabzonspor maçı)

aynen öyle kardeşim benim. fenerbahçe balı aynen.

edit:

(bkz: 2006 yılında başlayan allah fenerbahçe gerginliği)

edit 2: aslında 12 mayıs pek de bu kategoriye girmez bence. iyi oynamamıştık o maçta zira ama yine de dursun.
Hahahah olmayan Hadise bu. Bilakis rakiplerimiz maç esnasında +35 metreden gol atabiliyor, ve golü atan da senede bir başka FB maçına kadar gol atamıyor. Burak Yılmaz mesela orta yaparken kaleye gidip gol oluyor, şampiyonluk kaçıyor. Benfica ile finale çıkma maçı oynuyoruz, 3 defa direğe takılıyoruz. Bir de umut bullet gibi bir overlok makinesi, her FB maçında gol atmayı başarıyor. Nasıl bir balsa artık. Fjdnndksjs