yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

Fener sözlük/
2
Yeni kurulan bir sözlük. Uzun süredir laci sözlük adı altında bir çalışma varken neden bölünüyor taraftar anlamıyorum. Herkes farklı bir oluşum altında birleşince yeterli aktiflik sağlanamayıp tüm sözlükler atıl duruma düşüyor. Artık fenerbahçeliler olarak şu sözlük olayında tek çatı altında birleşip güçlü bir yapı oluşturmamız lazım.
bizim sözlüğün reklamı yeterince yapılsa gerek kalmayacak böyle şeylere. adamlar "hasret kaldık böyle bir platforma" falan yazmışlar. haberleri yok ki 1 senedir laci sözlük var oysa.
fenerbahçe camiasının neden bu halde olduğunun bir özeti aslında. tribünlerde bölünmeler, kendi içinde çatışmaların internet ortamına istemeden de olsa yansıtılması.

çok merak ediyorum, o sözlüğü kuranlar hangi motivasyonla kurdu. yahu arkadaşım, zaten laci sözlük varken ne gerek var bir başka fenerbahçe sözlüğüne?

bizim sözlüğün kurucuları iletişime geçebilir mi bilmiyorum. dün açılmış. o sözlükle bu sözlük birleşemez ama, onu da ekleyelim. burada sıkı bir yazar alımı olacak kalitenin korunması açısından.

ayrıca fener sözlük'e gelecek olursak; başlıklara bak, formattan bihaber herhalde millet asdasdfasf.

görsel


girilen entry'ler de göz kanatıyor. boklamak için söylemiyorum ama durum öyle.

edit: sanırım bizim sözlüğün kurucuları yedek bir sözlük kurmuş, başka bir açıklaması olamaz zira. aga bu laci sözlük'ün aynısı ahhahahaahah. töbe yarabbim. bütün özellikler benzer.


ve

gergin, savaş başlayacak gibi duruyor(*).

edit 2: şimdilik antu'dan farkı yok gibi. muhtemelen oradan gelenler de vardır. eğer böyle devam ederlerse çok dayanmazlar zaten. aramızda bariz bir kalite farkı var.

zaten amacımız çok yazardan çok kaliteli yazar olduğu için endişelenecek bir durum yok bence.

ayrıca sözlük kurucularından da açıklama bekliyoruz. çünkü bu sözlük bizimkinin kopyası.
Kurucusu Cengiz yıldız'dır. Nam-ı diğer draleks.

(bkz:Cengiz yıldız)
Bu sabah ismini gördüğüm sözlük. Dedim bizimki adını mı değiştirdi yoksa.

Isteyen açabilir normal ama bu habersizlik problem.
(bkz:nerde çokluk orda b*kluk)

Allah rızası için 5 dakika okuyabilen var mı bu sözlüğü. hepsi fenerbahçelidir canımızdır ama sözlük diye bir şey yok, bildiğin forum işte.
laci sözlük'ün rezerve ligi gibi olan oluşum.
orada da yazarlık aldım ama biraz forumvari bir site gibi görünen sözlük.

Cengiz Yıldız'a iletirim bunu. (*)
Gülmek için girilen saçma entry'leri okuduğum sözlük. Adam lemos diye başlık açmış, altına birisi bu adamın ismi yok mu demiş. Bu tarz açılan saçma başlık ve entry bolca var. Seni severim cengiz başkan ancak telegram'dan yazar toplarsan böyle olur :(
Kuralsiz ortamindan 1 gunde sıkılan yazarlarin oldugu sozluk.

Isin ilginci acilmasiyla Farkinda olmadan Laci sozluk'un reklamini yapmis oldular(*) oradan buraya bir suru yazar gelecektir, ayin 15'ini bekliyorlar anlasilan.