yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

fatih terim/
7
Türk teknik direktör ve defans pozisyonunda oynamış eski millî futbolcu.

Galatasaray'ın teknik direktörü.
kötülüğün, her türlü pisliğin vücut bulmuş hali.
Bir kez daha Ersun Yanal'la sezon sonunu görememe keyfi yaşayacak, boş zamanlarında kebapçı basan enteresan kişi.
balonunun sönmesine çok az kalmış olan maganda. motivasyona dayalı futbol, tamamen gaz üzerine kurulu taktikler. hoca kusura bakmasın ama uefa'yı aldığında duyulan saygıyı kendi elleriyle çöpe atmıştır. kendi kulübünde çok değer görse de geriye kalan kimsenin sevmediği şahıs. şimdiden futboldan çekildiği günleri dört gözle bekliyorum
ersun hocamın bir kez daha kovduracağı adam.
Devre arasına kadar G.saray'a sabretmesi gereken im'para'tor.

F. Terim > G. Saray
aslında sorunu taktik eksikliği ya da sisteminin olmayışı değil. kendisi iyi kötü bir sistem denemeye çalışıyor.

ama sorun şurada, sürekli başkalarına çatıyor, işine odaklanmıyor.
ayrıca kendi kadrosunu kuramıyor. ben hayatımda bu kadar kalibresi yüksek oyuncularla dolu ama bi o kadar da uyumsuzluk içinde bir kadro görmedim.

hayır bir insan hiç mi 18/19 fenerbahçe'sinden ibret almaz? 18/19 fenerbahçesi'nin kadrosu ligin en kaliteli kadrosuydu. ama ruh yoktu. niye? çünkü hepsi kiralıktı ve kimse kendini ait hissetmiyordu, ayrıca uyumsuzluk vardı kadroda. ayrıca slimani devesi de bir sürü pozisyon kaçırıyordu zaten ipleri elimizden kaçırınca küme düşmemeye oynamaya başladık.

aha şu an fenerbahçe'de yanlışım yoksa 1 tane kiralık var. o da moses, kendisi zaten ruhsuz. görüyorsunuz. adam kiralık ve sene sonu chelsea'ye geri dönecek, bundan dolayı fenerbahçe umrunda bile değil. bir de rodri var ama o zorunlu opsiyon zaten.

sen şampiyonlar liginde oynayacaksın. gidiyorsun kiralık dolduruyorsun takımı. lan bassana 3-4 oyuncuya bonservisi? zaten cl'den bir sürü gelir elde edeceksin.

gerçi sen de haklısın. 17/18 sezonunda belhandalara maiconlara 9 milyon euro gömdü galatasaray. ffp denen bir şey var. mecbur sattığın kadar al yapacaksın.

kendisinin birçok başarısı vardır uefa kupası gibi eyvallah, ama ersun yanal bin kat daha iyi teknik direktördür. ersun yanal kendi kadrosunu kurdu, muriç'e boşuna 3.5m euro, gustavo'ya 6m euro, deniz'e 2m euro vermedik. sen gittin seri'yi 1.5m euroya kiraladın ama şu an emre'den daha iyi değil. güya ligin en iyi 8 numarası olacaktı. aynen kardeşim aynen hahaha bak şuan oldu.

yanlış kadroya yanlış taktik uygulayan, çağdışı hoca. galatasaray'a zarar vermektedir bence.
(bkz:maçlar masada değil sahada kazanılır)

Avrupa kupaları için komik sözler söyleyen, avrupa'da son 30maçta 2 galibiyet almış teknik direktör.
Ersun hocamın bir kez daha kaçıracağı teknik adam. (*)
kaçacağını düşünmediğim teknik direktör. galatasaray dışında gidecek yeri yok, kaçarsa hayatını zindan eder otoban çocukları. sonuncu bile olsa galatasaraylılar destekleyecekti. düşündüm de bize böyle 8 şampiyonluk kazandıran teknik direktörümüz olsa savunurduk. ersun için bile epeyi yalvardık.