* 1.80 boyundaki arjantinli point guard. 2014 yılından beri real madrid forması giyiyor.

eğer küçülmeyeceksek, eğer obradovic kalacaksa ve eğer sloukas olympiakos'a gidecekse anlaşmamız gereken real madrid point guard'ı.

çok net söylüyorum, uçarız.
Uzun zamandır nba'e gitmek istediği biliniyordu. Euroleague çok önemli bir başka oyuncuyu kaybetti.

Nba'de ne kadar süre alır derseniz pek ihtimal vermiyorum. Teodosic kadar zor durumda da kalmaz ama genelde havlu sallar.
NBA macerasının sona erdiği ve Real Madrid'ine geri döndüğü konuşulan Avrupa'nın süperstarı. Eğer başarılı olamayacağı çok açık olan bu maceraya girmeseydi birileri harcadıkları uçuk paraların karşılığında kupa yerine başka şey alacaktı. Bu yüzden çok kırgınım şerefsize.
Kendisine 3 yıl için 10 milyon Euro teklif ettiğimiz ve en iyi teklifin bu olduğu konuşuluyor. Uzun zamandır her yerde istediğimiz yazılıyordu. Umarım topyekûn taarruza kalkıp kadromuza katarız. Euroleague şampiyonluğu bu gibi adamlardan geçiyor.
kesenin ağzını iyice açmış olan ve sadece clyburn-larkin-micic'e yıllık 10 milyon veren efes'e gideceği için korktuğum oyuncuydu geçen hafta. çünkü ataman sakat larkin'in yerine birisini alacağız demişti. şimdi ise bizim bir girişimimiz olduğu yönünde haberler çıktı. gelirse sahaya hükmeden bir guard rotasyonumuz olur calathes ve campazzo ile. ikisi de uzunları deli gibi besler ve 40 dakika boyunca rahat oynarız. umarım olur.
Dallas Mavericks'in serbest bıraktığı basketbolcu. bir dönem sergio llull'la birlikte en çok isteğim iki oyuncudan biriydi, leş karakterli tribünleri ve rakibi tümüyle kışkırtan elde avuçta durmaz itin tekidir milano çekerse üzülürüm efes çekerse daha da üzülürüm.
transfer edeceğimizi pek düşünmediğim basketbolcu. takımda calathes ve wilbekin varken oldukça lüks kaçacak bir transfer olur. oynadığı süre ve alacağı ücret konusunda çok verimli bir transfer olacakmış gibi durmuyor.
madem biz ilgilenmiyoruz o zaman umarım kızılyıldız'a gider dediğim basketbolcu. en yüksek teklifi onlar yapmış. bir de oly teklif yapmış ve karar artık oyuncudaymış. olympiakos'a gitmemeli katiyyen.