Fenerbahçe kongre üyesiymiş.

Başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıklamış. Yani kazanma ihtimali elbette yok, o da bunun farkında olsa gerek ama ötekilerin aksine kaybedeceğini bile bile adını ortaya koymuş olması önemli. Elbette son gün adaylığını çekmez ise kendisine olan takdirim devam edecek.

Ister reklam yapsın isterse 3 yıllık rezil süreçten rahatsızlığını dile getirecek olsun fark etmez. Birisinin aday olması gerekiyordu. Elbette camiada " paralı başkan " hayali devam ediyor fakat Ali Koç taraftar gözünde kredisini büyük oranda bitirdi. O yüzden olmaz da hani olsa Mustafa Cengiz etkisi yaratır, eğer seçilirse.
Kazanmayacagini bile bile aday olmuş Fenerbahçe başkan adayı. Kongre üyesi olsam kendisine oy verirdim. Ali koç'un karşısında kim varsa onu destekliyorum.

Bununla beraber fenerbahçe'nin zor zamanında çıkıp başkan adayı olması ne kadar iyi bir fenerbahçeli olduğunu gösteriyor. Zira kulüp gelirlerinin yüzde yetmişi 2024 e kadar temlikli. Bu yüzden 2024 seçimlerinde bir sürü başkan adayı ortaya çıkacak. Ancak fenerbahçe'nin ali koç başkanlığında heba edecek 3 senesi daha kalmadi.
tepki oylarıyla enteresan bir miktarda oy alabilecek aday. fakat adaylıktan çekeceğini düşünüyorum maalesef.
Ben olsam bu adama oy veririm net. İstanbul'da sıradan bir esnaf işte demokratik hakkını kullanıp o da aday olmuş ama ali koç'un tüm yanlışlarını yüzüne vuran açıklaması hoşuma gitti.
demokratik hakkını kullanarak başkanlığa aday olan iş insanı. bu hakkı kullanması güzel ama herhangi bir şansı olduğunu düşünmüyorum. belki çevresinden oy alabilir.
Aksini soyleyen beyanlari varsa bilemiyorum ama bir ihtimal koç'un "tek aday olmayayim, sen de secime gir" ricasiyla aday olmuş olabilecek iş insanı. Birbirini tanır bunlar hep.
Lise bitirip bitirmediği konusunda dahi bir bilgiye ulaşamadığım kartal'daki bir mahallenin muhtarı. Allah aşkına koskoca fenerbahçe kartallılara mı kaldı. Hiç aday olmasa daha iyiydi.