Malesef Kimliğini kaybetmiş, Yozlaştırılmış toplumun arzuladığı ucuz içerikleri bulmakta rakipsiz olan, Süper dahi Acun'un yeni kalitesiz projesi.

Faydasız, anlamsız, dejenere, bomboş bir çaba. Ama deli gibi para basacagi için elbette son derece "başarılı" bir yatırım. Ve herkes saygı göstermeli bu arkadasin vizyonuna! Yersen...
İçerisinde aleyna tilki, cemal can gibi dünyaca ünlü yıldızları barındıran plat........ shxnsnsnxjsjdjdsjsjsndnnsnsmsnsndns

Acunun çöp projesidir.
Acun'un zarar etmeyeceğini düşündüğüm fakat içerik açısından bir kuruşu vermeyeceğim oluşum.

Günümüzde zaten para verilmeden hiçbir hizmet alamaz olduk, kapitalizm sağ olsun bir de uyduruk içeriklere para vermem.

Bu platforma para verebilmem için sadece spor karşılaşmalarını Avrupa ligleri, Euroleague, Türkiye ligi gibi almayı başarır ve çoklu yayını canlı vermeyi başarırsa. Zira aynı anda binlerce insan derbi seyrederken sıkıntı çıkarsa olmaz. Zaten buna gireceğini de sanmam, bu tarz risklere girme kısa vadede.
alacağı tepkilere aldırmadan fenerol için kapılarını fenerbahçe'ye açan acun ılıcalı'nın büyük projesi.

Umarım başarılı olur.
Bedavaya izlediği saçmalıkları artık para verip izleyeceği için mutlu olacak, işi romantize edip prim kasmaya çalışacak ilginç bir topluma evrildiğimiz için büyük üzüntü içerisindeyim.

Bir de denmiş ki fenerol kampanyasına büyük katkıları oldu. Dostum siz şaka falan mısınız?acun hayatında yapamayacağı rating, reklam ve prestiji bir gece de kastı. Belki farkında değilsiniz ama fenerbahçe bu ülkenin en köklü, en büyük, en sevilen markalarından biri. Bak logo falan değil sadece lisanssız renkleri üzerinden bile milyonlarca liralık sermaye dönüyor, insanlar sadece sarı lacivert diye bir ürünü faiş fiyattan talep edebiliyor. Bide risk falan denmiş neyin riski? Beko beşiktaş'a sponsor oldu diye koç grubunu mu protesto ediyoruz? Yada misal terra pizza piyasaya göre fena pizza yapmıyor, bizim taraftar boykot mu ediyor? Yani anlayacağın olsa olsa fenerbahçe acun'a yardım etmiş ki sen bile başarılı olmasını istiyorsun. Z kuşağı evrensel olarak değişik olsa da bizimkiler gerçekten bir başka değişik.
en son olarak enes batur isimli kımıl zararlısını da bünyesine katan platform.
bi tarafta aptal youtuberler diğer tarafta haluk bilginer vs.
gerçekten çok enteresan.
ha dizileri izlenebilir ancak diğer programlar bir hayli çöp duruyor.
amazon prime, ssport, netflix kullanan biri olarak eski kaliteli kült türk filmlerini, festival filmlerini alırsa, özgün içerik sayısını 10'lardan, 100'lere çıkartırsa üyesi olabileceğim uygulama. şu anki haliyle imkanı yok üye olmam. sorry ajun abi.