Ankaragücü ile oynayacağımız lig maçının stadyumu.

Koskoca yaz ne hikmetse değiştirilemeyen çim, ligin başlamasına yakın değiştirilmesi gerekmiş. Yine ne hikmetse ligdeki ilk iç saha maçlarında zemin şartları uygun değil diye Ankaragücü maçını İstanbul'da oynarken şimdi oynamaya elverişliymiş.

Şimdi bizimle oynayacakları maç için bu bitmemiş ya da bitmek üzere olan zemine sahip stadyumda maç yapmamız bekleniyor.

Bu kararı alan, bu kararı aldıran, bu kararda ısrarcı olan herkes yaşanacak bütün sakatlıkların sorumlusudur. Başta ev sahibi takım buna itiraz etmeli ancak onlar bu kararın uygulanmasında talepkar olsa gerek. Nasıl puan alırsak alalım diyorlar. Sonrasında da TFF buna nasıl göz yumuyor. iki laftan birisi marka değeri olan bir başkana sahip TFF, buna nasıl izin verebiliyor? Yoksa birileri oynasınlar! Mı diyor ısrarla.

Oradan 3 puan alıp 2 sakat vermek yerine hiç çıkmamak daha mantıklı. FB yönetimi zemini incelemesi için stadyuma yetkilileri göndermeli. Uygun değilse itiraz etmeli. Gerekirse de maça gitmemeli. Tadic'in sakatlanıp 2 ay oynamaması daha büyük zarar bize.

Yetti bu şark kurnazlığı artık. FB yönetimi daha yüksek sesle itirazlarını yerine getirmeli. 3 m Euro morutan'a verebilen bir takım ( yerseniz xd ), 1/10 ine zemini daha erken yaptırsaydı.
Antalya stadyumundan sonra zemini en leş ikinci stadyum. Devlet ne güzel stadyum veriyor Anadolu takımlarına ama zeminlerin hali içler acısı. İnsan biraz bakım yapar Allah aşkına balkan liglerinde falan var böyle zeminler. Üstelik yayıncı kuruluşların saçma sapan kamera açıları ile bu berbat zeminler birleşince Türk futbolunun marka değerinin ne kadar yerlerde süründüğü daha net görülüyor. Ben beinsportsun yerinde olsam 10 milyon dolar bile vermem bu lige. Zaten futbolcular yerlerde sürünüyor hakemler desen facia bir de bu zeminler tam bir felaket.