türk futbolu'nda son zamanlarda çıkışa geçen iki teknik direktörün karşılaştırılması.
okan buruk lig şampiyonluğuna doğru koşuyor. bunun yanısıra akhisarspor'la ziraat kupası almışlığı var. kariyeri yükselişte bir teknik direktör.

erol bulut ise sadece anadolu takımlarında görev almış bir isim. kupa olarak başarısı olmasa da ziraat türkiye kupasını almaya yakın. bunun yanı sıra malatyaspor'u avrupa'ya götürmüştür. bu sene de alanyaspor'la avrupa'ya gitmeye yakın. hatta belki de şl ön elemesine gidecek.

sözlük yazarlarının bu konu hakkındaki fikirlerini merak ediyorum.
Şu an için Aynı imkanlara sahip olmayan iki hocanın karşılaştırılması. İçimden bir ses okan galatasaray'a, erol hoca da bize gelecek ve bu karşılaştırma yıllar boyu yapılacak diyor.
Fenerbahçe'nin başında istediğim iki teknik adam. İkisi de kısıtlı bütçelerle kendilerini kanıtlamışlardır. Okan hoca başakşehir'de de beklenenin üzerine çıkarak 1 adım öne geçmiştir. Üstteki yazarın da dediği gibi Erol hoca henüz o imkanlara sahip olamadı.
İkisinin de en önemli özelliği kurucu teknik direktör olmaya adaylar.

İkisini birbirinden ayıran özellik ise okan buruk şampiyonluk hedefleyen takımları zirveye taşımayı başarıyor Erol bulut ise henüz onu gösteremedi.

Ama şu bir gerçek ki ikisi de updullah Hunter 'dan on kat winner hocalar.
Edit: Erol bulut henüz şampiyonluk hedefleyen bir takım ile çalışmadı.