Ekşi'de delilercesine savunulan kötü spiker. 30 saniyede bir bağırmasa belki "çekilebilir" hale gelir. Bu haliyle izlemek çok güç.
Tamam o kadar iyi bir spiker değil ama diğer seçenekler arasında bence daha iyi.

Emre özcan'la iyi ikili oluyorlar işte iki futbolla ilgili adam. Bein ve trt ile kıyaslayıp farkı anlayabilirsiniz.
Lackalikla samimiyeti karistirmayi huy edinmiş Türkiye futbol kitlesinin maalesef gözüne hoş görünen spiker. Herhangi bir programindaki oturusundan veya aşırı "rahat" üslubundan bile "ne ayak" bir insan olduğu kolayca anlaşılıyor aslında. Anlattığı her maç 30 saniyede bir canhıraş çığlıklar atmasına girmiyorum bile.

Çok üzülüyorum ve ofkeleniyorum ben bazı insanların toplumda hatrı sayılır bir karsiligi olduğunu gorunce. Youtube'undan televizyonuna, futbolundan medyasına hemen her sektörde hiç hak etmeyen insanların sözleri dikkate alınıyor.

Bu insanların kazandiklari paraları komple geçiyorum, zira dünya çok acayip bir mekan. Herkes "kim daha tatlış acayiplik yapacak ve en çok ilgiyi çekecek" yarışında. Halbuki bu yaşar'in yakın arkadaşı/partneri emre Özcan gayet usturuplu, kendini düzgünce ifade edebilen, iletişim kurması kolay bir insan.

Tabii yaşar yine iyi bir örnek olarak kalıyor bu iyice yozlasmis Türkiye medyasında. Ama ehveni şercilik iyi bir müessese değildir, sırf meslektaslarinin çoğu çamur diye pek de kaliteli olmayan bir spikere göz yumamiyorum maalesef. Hayli geniş hayran kitlesini neredeyse her gün görmek de garip hissettiriyor işte.

Neyse; Vahlar olsun bize, afiyetler olsun medya maymunlarina.
medya devi.

youtube videoları ile maç anlatımları arasında dağlar kadar fark var. youtube'da gevşek bir tutum içerisinde ki ekranlar o yüzden kendisini seviyor, maç anlatımlarında ise çok ciddi ve profesyonel. bu arada herifin anlatmadığı lig de kalmadı gibi. norveç liginden premier ligine her lige ve takıma hakim, bilgili bir profesyonel.