cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

eredivisie

 • koronavirüs sebebiyle 2019/20 sezonunu iptal edilen lig.


  Yapılan açıklamaya göre; 2019/20 sezonu 'Beyaz sezon' kabul edildi. Yani, 2019/20 sezonunun şampiyonu olmayacak. Ayrıca, küme düşen takım da olmayacak.
  premier lig dışındaki liglerin de benzer bir yola gideceğini düşündüğüm lig.


  premier lig'de ise liverpool açık ara yaptığı için şampiyonluğu verilir ve kimse de ses çıkartmaz. fakat italya ispanya ve almanya için benzer durum söz konusu olamaz. almanya ve fransa başlamayı düşünüyor bildiğim kadarıyla fakat hollanda'nın aldığı bu kadar bence etkileyecektir. fransa ise takvimi bile açıkladı. fakat onlar havayı koklayıp en son karar alırlar.


  bu iptal kararını desteklemekle birlikte, alt liglerden yükselmesi olası takımların da önü kesilmiş oldu. ben şampiyonluk kadar önemli görüyorum alt liglerdeki takımların yükselmek için verdikleri mücadeleyi.


  hollanda ligine dönersek az alkmaar ile ajax puan puana giderken şimdi mecburen lig yarım kaldı. onlar için şansız bir durum.


  bize gelirsek değil corona savaş çıksa gs ligde yarış dışı kalmamışsa o sezon bir şekilde tamamlanır. play off sistemi de getirilemez. madem oynatabiliyorsun olağan fikstür ile oynatmalısın.
  lacisozluk lacisozluk