Futbolcu

Doğum: 4 Kasım 1989
Uyruk: Ekvador
Boy: 1,77
Mevki: forvet
Ayak: Sağ ayak
Anlaştığımız söyleniyor. Epl'de pek iş yapamamış olmasına lafım olmaz. Sorloth da orada pek oynayamadı, burada kral oldu.

Fakat sonrasında (özellikle de bu sezon) kariyer düşüşü var gibi. Elbette hiç kimse oturup da Meksika ligini izleyim demiyor o yüzden son halini bilmiyoruz.

En önemli özelliği süratiydi. bu tarz hızıyla oynayan oyuncularda zamanla dizlerinde sakatlıklar meydana geliyor ve yaşla hızlarını kaybedebiliyor. Eğer ki surati hala yerindeyse çok işe yarar.

Fakat bence tek santrfor değil de kanat forvet gibi oynaması gereken oyuncu. Özellikle de servis özelliği de olan bir santrfor ile muhteşem işler yapabilir. Özellikle arka direk koşusunu sever. Eğer bir santrfor ile oynarsa işte o boş arka direk koşularını efektif kullanabiliriz.

Mesela Geçen sezonki takımda o koşuları gösterse de topu atabilecek fazla oyuncumuz yoktu, ofsayta düşerdi sık sık. Fakat sosa gibi bir orta saha oyuncusu onu çok karşı karşıya bırakır.

Rakibini açık alanda teke tek yakaladığı zaman çalım atabiliyor oluşu ve karambol pozisyonlara girmekten çekinmemesi onun bilinen özelliklerinden.

Fakat kapalı savunmalar karşısında yeterli değil bence. Çünkü orta açmak gibi becerileri yok, öyle bir huyu ve niyeti de yok. Daha çok ceza sahası içinde ikiye bir ile asist yapıyor. Alanyaspor'a ki jr fernandes'in benzeri bir katkı verebilir.

Aslında vedat gidiyorken, bütçemiz de yokken aynı takımdaki arkadaşı fransız gignac da alınabilse keşke o zaman aralarındaki uyum hücumda çok işimize yarar. Zira kontrol ettim sözleşmesinin son senesinde gignac da. Yönetim duy sesimi. Xd
[img_summer px= 50 src=i.ibb.co/9vYXpfP/images-2020-08-25-T215216-195.jpg]
neden transfer ettiğimizi anlayamadığım bir başka topcu. Bunu alacaksak sinan gümüşe 3 senelik kontrati ne diye verdik? Kanat ve forvet bolgesinde yedek yığılması oldu. Halen as sağ kanat ve as santraforumuz yok.
Slimani tarzı çok gol kaçıran ama stoperlerin sevmediği tipte gole yakın bir oyuncu.

Eğer sezona şanslı başlayıp goller bulursa faydalı olur ancak goller kaçırarak başlarsa muhtemelen kendisine çok sövdürür.

Performans olarak ya siyah ya beyaz olacak. Ortalama bir performans beklemiyorum.