Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • emre bol

  Fotomaç gazetesi spor yazarı.

  Sürekli Fenerbahçe üzerinden prim yapmaya çalışan, sürekli kulüp içinden olumsuz haberler pompalayan kendini spor yazarı zanneden şahsiyet…

  Emenike'nin para sayma görüntülerini gördüğünü söyleyen sözde Fenerbahçeli şahıs. Hadsiz Aykut kocamansever birisi. FB teknik direktörü için artist deme cüretini kendisinde görebilen birisi.

  sözde fenerbahçeli

  Geçen sene şahsen tanışıp saatlerce sohbet ettiğim turkuaz medyanın gazetecisi o dönem cocu yeni gelmişti bana demişti bak kardeşim cocu ilk yarıyı tamamlayamaz fb ilk 5 te bitiremez diye dediklerinin hepsi doğru çıkması ile beni şaşırtan insandır aynı zamanda

  Başkan Ali Koç'un bankalar birliği dışında yer alan 2 bankayla borç yapılandırmasına gittiğini iddia eden gazeteci. Bu anlaşmayla fenerbahçe'nin kasasına 6 milyon giriyor ancak bu paranın sadece 31 mayıs tarihine kadar fenerbahçe'nin harcama bütçesine katkıda bulunacağını söylüyor. bu anlaşmanın bankalar birliği ile yapılacak anlaşmayı da etkilemeyeceğini belirtiyor.

  lacisozluk lacisozluk