Sürekli Fenerbahçe üzerinden prim yapmaya çalışan, sürekli kulüp içinden olumsuz haberler pompalayan kendini spor yazarı zanneden şahsiyet...
Emenike'nin para sayma görüntülerini gördüğünü söyleyen sözde Fenerbahçeli şahıs. Hadsiz Aykut kocamansever birisi. FB teknik direktörü için artist deme cüretini kendisinde görebilen birisi.
Geçen sene şahsen tanışıp saatlerce sohbet ettiğim turkuaz medyanın gazetecisi o dönem cocu yeni gelmişti bana demişti bak kardeşim cocu ilk yarıyı tamamlayamaz fb ilk 5 te bitiremez diye dediklerinin hepsi doğru çıkması ile beni şaşırtan insandır aynı zamanda
Başkan Ali Koç'un bankalar birliği dışında yer alan 2 bankayla borç yapılandırmasına gittiğini iddia eden gazeteci. Bu anlaşmayla fenerbahçe'nin kasasına 6 milyon giriyor ancak bu paranın sadece 31 mayıs tarihine kadar fenerbahçe'nin harcama bütçesine katkıda bulunacağını söylüyor. bu anlaşmanın bankalar birliği ile yapılacak anlaşmayı da etkilemeyeceğini belirtiyor.
O kadar bos bir yorumcu ki yani kelimeler kifayetsiz kaliyor. Dedigi seylerin yuzde 80'i kolpa. Bu adamin yorumculuk yapip para kazandigi bir ulkede yasiyoruz iste.

Aspor'da calisan sahis. Su bile yeterli kendisini tanimlamak icin bence.
Lafa gelince " gerçek fenerbahçeli ' şahıs.
Bugün ülke yangın yerinde ama tek bir twit bile atamayacak kadar birilerine teslim etmiş kendisini.

Kendisini zaten hiç sevmem de bir bakayım dedim bir şeyler demiş mi diye ama yanılmadım ses çıkartamamış. 3 temmuzun hesabını ödemeyen adamlar kendisini fenerbahçeli olarak tanımasın yeterli zaten.