Su götürmez bir gerçek .

Özellikle birtakım gazeteci ve yorumcular Gece gündüz emre güzellemesi yapıp fenerbahçe’de teknik direktör olarak devam etmesi gerektiğini savunuyor .

Oyuncuyken teknik direktörlerin ayağını kaydırması , takım içi gruplaşmanın başını çekmesi gibi olayları görmezden geliyorlar .

Sportif direktörlük döneminde yaptığı rezalet transferleri , takıma ahbaplarını doldurması gibi henüz bu yıl yaptığı yanlışları bile dile getirmiyorlar .

Bu lobicilik faaliyeti yürüten grup , aziz yıldırım ve Aykut kocaman için de benzer şekilde faaliyetlerde bulunmuşlardı .

Zaten futbol dışı hangi kesime yakın olduklarını söylememe gerek yok .

Sırf bu yüzden bile Emre Belözoğlu gitmeli .

Emre belözoğlu - Aykut kocaman - aziz yıldırım hayranlarına bazı örnekler :

(bkz:A spor) ( kanalın tamamına yakını )
(bkz:Ahmet selim kul)
(bkz:Gürcan bilgiç)
(bkz:Ahmet ercanlar)
(bkz:Mehmet ayan)
(bkz:Senad ok)
aklıma aykut kocaman lobisini getiren lobi. özellikle 2017-18 sezonunda aykut kocaman'ın ilk 11 haftadaki rezalet performansını basında eleştiren çok az kişi vardı. bu durum beni sinir ediyordu hâliyle. tabii hoca sonradan hatalarını düzeltti ama şampiyon olmaya yetmedi. o zaman aykut kocaman ve lobisinden nefret etmiştim.

şimdi de benzer isimler aynılarını emre belözoğlu için söylüyor. yetti artık gerçekten. suç bunlarda değil, bunlara prim verende aslında. kızacaksak bu topluluğa kızmalıyız. çok sevdiğim bir tabir vardır: "sen eşek olursan semer vuran çok olur.". buradaki eşek de maalesef ahmet ercanlar ve türevlerini ciddiye alan fenerbahçe taraftarı oluyor. üzücü bir şekilde durum bu.
Emre belözoglu denen geçmişi kirli, en ufak bir başarısı olmayan, kulube milyonlarca euro zarar ettiren zat; ancak paralı köpeklere ve karanlık bağlantılarına yaptıracağı pr ile zekası kıt insanlara kendini sevdirtebilir. Bu denli rezalet derecede başarısız sportif direktörlügünün üstünü üstün "teknik sorumsuzluğu" ile süslemesine rağmen hala büyük çoğunluğun kendisini savunabilmesi bu karanlık lobinun gücünün büyüklüğünü göstermeye yeterlidir.

Kendisine tavsiyem lobisini de alıp kendi ideolojisindeki başakşehir'e dönmesi. Fenerbahçe gibi büyük bir kulupde er yada geç foyaları ortaya çıkacaktır.