Gerçekten özel bir futbolcu.

Alanyaspor'da oynarken biz de istemiştik fakat kendisi gönlündeki takıma gitmiştir ali koç'un dediğine göre.
Sakatlık sonrası sahalara iyi dönmüş futbolcu. İki haftadır gol buluyor. Milli takımın hücum anlamında önemli kozlarından biri olacak gibi.
kendisini severim. alanyaspor'da oynarken biz istemiştik galatasaray da devreye girmişti ve 4 milyon euro verip elimizden almışlardı. üzülmedim değil.

kendisinin yanlışını görmedim bize karşı. saygılı, efendi ve sadece işini yapmaya çalışan birine benziyor. 2 kere talihsiz sakatlık geçirdi. 1,5 yıl falan uzak kaldı sahalardan. güçlü bir şekilde döndü.

umarım başarılı olur ve kariyerinde daha iyi takımlarda oynar. milli takımımız için de değişilmez bir oyuncu olacak gibi.
derbide en çok dikkat etmemiz gereken futbolcu. lemina'nın da oynamayacak olması sonrası g.saray'ın yüzde ellisi diyebiliriz kendisi için.
İyiki köprüden önce son çıkışa sapmamış dediğim alanya başkanın gs'ye kitlediği kazık.
2 ay sahalardan uzak kalacak olan gs'li kronik sakat. Az kalsın biz alıyorduk Allah korumuş. Üstüne bide Bize gitmesin diye 2m euro maaş çektiler adama.
ligin en balon futbolcusu. valla sahada da bir numarasını göremedik. onun dışında başkanımızın gibi gönlündeki takımdadır, yolu açık olsun.