cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

emmanuel emenike

 • /
  3
  alçak şike operasyonu olmasaydı şu kadro altında oynayacaktı ve üstüste şampiyonluklar görecekti.


  volkan
  gökhan yobo lugano andre santos
  Emre cristian
  dia alex niang
  emenike
  niang


  ile öyle iyi anlaşacaklardı ki... nerede arkadaşlar bu zaman makinesi. gidip hem ülkeyi hem fenerbahçe'yi bir beladan kurtaralım sonra elimize çekirdeğimizi alıp şu takımı seyredelim. unutmadan, emenike 2013-14 sezonu şampiyonluğunda büyük emeği olan ve sow, kuyt ile cehennem üçgeni oluşturan futbolcumuzdu.
  not: şimdi ise son model nijerya güzelleri ile gününü gün etmekte.
  Hadsiz bir topçuydu. kendisini star bir futbolcu zannediyordu. O yüzden de sürekli bir afra tafra. Şunu westham'a iteleyebiliriz belki diye bütün maçlarını izledim westhamdaki ama nafile, sığır nereden şut çekecek nerede pas verecek bilmiyordu ki.

  Bilinen en büyük golcülüğü ise ülkesinin o seneki güzelleri ile evlenmek olsa gerek. Adam. arabanın modelini değiştirir gibi model değiştiriyordu.
  Fenerbahçe formasını maç sırasında çıkarmış ve neden hala el üstünde tutulduğunu anlamadığım forvet oyuncu
  karabükspor'dan fenerbahçe'ye 9 milyon euroya transfer olmuş, sonrasında spartak moskova'ya 10 milyon euroya satılmış, oradan geri 13 milyon euroya geri alınmış olan fenerbahçenin eski nijeryalı futbolcusu.


  hızlı fakat beyinsiz bir forvet oyuncusuydu kendileri, ayrıca bu gözlerin görmüş olduğu en hadsiz topçulardandır. kendisi kadıköy'de bir maçta taraftarın protestosu karşısında çubukluyu çıkarıp yere atmıştır. bu söyleyeceğim biraz niyet okumak olabilir fakat bir de ali koç seçildikten sonra kendisini transfer etmediği için aziz yıldırım paylaşımlarını çokça yaptığını görmüştüm.
  lacisozluk lacisozluk