29 yaşındaki türk asıllı avusturyalı stoper.
24saatfutbolcom'un yaptığı habere göre nenad bjelica'nın fenerbahçe'ye gelirken yanında getireceği stopermiş. şimdi diyeceksiniz ki kaynak bula bula bunu mu buldun? hayır ama şöyle bir şey var; nenad bjelica bu stoperi sürekli yanında getirmiş gittiği takımlara. onun için gelme ihtimali yüksek eğer nenad bjelica gelirse.
kendisi hakkında en ufak bir fikrim yok ama izleyen bazı kişilere göre zagreb'e gidene kadar vasat bir stoper iken zagreb'de kendini bulmuş. ama bildiğiniz üzere zagreb bir ölçü değildir zira hırvatistan ligi'nden bahsediyoruz.

piyasa değeri 3,2 milyon euro imiş. izleyen/bilen arkadaşlar vardır belki sözlükte.
Oyuncunun ismini ilk defs duydum. İyidir belki de çok iyidir fakat Fenerbahçe'nin 2-2.5 milyon Euro'dan fazla vermesi mümkün değildir. Ayrıca reyes, zanka, falette gibi isimlerin ardından bir karavana atma şansı daha kalmadı bence yönetimin. Her sene bir kaleci bir stoper ala ala para kalmadı takımda o yüzden çok da istekli olacaklarını sanmıyorum.


Tabi önce hoca gelecek mi o da net değil, ali koç ve yönetiminin bir karar alana kadar aylar geçmesinden dolayı hoca kim olacak hala bilemiyoruz. Bekleyelim bakalım.
x (tweet)


--- alıntı ---

Çaykur Rizespor, Dinamo Zagreb’ten Emir Dilaver’i Türkiye’ye getirdi.

Sağlık kontrolünden geçen oyuncu şuan Rize’ye gidiyor.

Sözleşme: 3 yıl
--- alıntı ---

ertan süzgün'ün yaptığı habere göre çaykur rizespor'a gidecek stoper. bir ara(*) adı bizle anılıyordu. çok merak ediyorum rize'de nasıl bir performans göstereceğini.