cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

elazığ

 • Elazığspor'un temsil ettiği şehir. Ayrıca ana memleketim. Lakin bir kere gidebildim sadece. Doğma büyüme adanalıyım yoksa.

  Az önce depremde fena sallanmıştır.
  6 ekim 2019 canlı yayını

  ne jeologum ne de yer bilimciyim. Bu sebepten ötürü Naci beyin o dönem dedikleri bilirkişiler tarafından belki deli saçması olarak nitelendirildi en ufak bir bilgim yok ama pes doğrusu adam eliyle koymuş gibi tahmin veriyor.

  canım ülkemde bilene bilen kişiye danışılsa da canlarımız yanmasa veya önüne geçebileceğimiz kadar geçsek. 1992 erzincan depremi yüzünden ailesi yaşadığı yerden göç etmek zorunda kalmış bi insan olarak gerçekten içim parçalanıyor enkaz görüntülerini görünce.

  hepimize geçmiş olsun
  Bine yakın yaralı olduğu söyleniyor. Sabaha çok daha büyük kayıp sayısı açıklanabilir ki allah korusun tabiki.
  "allah tüm halkına sabır versin" dediğim şehir.

  ayrıca bazı sporcu ve kulüplerin paylaşımları..

  *******
  ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ

  Herkese geçmiş olsun. Rabbim her türlü felaketten bizleri korusun.

  MESUT ÖZİL

  Dualarım Türkiye'deki depremden etkilenen herkesle.

  YUSUF YAZICI

  Geçmiş olsun Elazığ, geçmiş olsun Türkiye. Umarım en az hasarla atlatırız. Umarım can kaybı yaşanmaz. Dualarım güzel ülkemle.

  CENK TOSUN

  Geçmiş olsun Elazığ. Umuyorum ki çok büyük üzüntüler yaşamadan bunu atlatırız

  NURİ ŞAHİN

  Geçmiş olsun. Bir insanımızın saçının teline zarar gelmesin. Dualarımız depremden etkilenen tüm vatandaşlarımızla.

  OZAN TUFAN

  Elazığ ve çevre illerde hissedilen depremde can ve mal kaybı olmamasını temenni ederim. Geçmiş olsun Elazığ

  SALİH UÇAN

  Elazığ’da yaşanılan 6.5 büyüklüğündeki depremde tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor can ve mal kaybının yaşanmamış olmasını temenni ediyorum.

  OKAY YOKUŞLU

  Elazığ'da meydana gelen 6.5 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyor, can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyorum.

  HASAN ALİ KALDIRIM

  Merkez üssü Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan ve çevre illerde de şiddetli hissedilen 6.5 büyüklüğündeki depremde can ve mal kaybının yaşanmamış olmasını diliyor, etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

  UĞURCAN ÇAKIR

  Elazığ’da meydana gelen depremden dolayı hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Geçmiş olsun

  OLCAY ŞAHAN

  Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyorum.

  UMUT MERAŞ

  Depremden etkilenen herkese çok geçmiş olsun, can kaybı olmaması en büyük temennimiz.

  MERT HAKAN YANDAŞ

  Sivas’ta depremi şiddetli hissettik. Elazığ ve tüm Anadolu’ya çok geçmiş olsun. İnşallah kimsenin kılına zarar gelmez. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

  ENES ÜNAL

  Elazığ’da gerçekleşen 6.8 şiddetindeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza ve ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyorum.

  FENERBAHÇE

  Elazığ ve çevre illerde hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

  Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı diliyoruz. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diler, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.

  GALATASARAY

  Elazığ'ın Sivrice ilçesi yakınlarında meydana gelen ve çevre illerde ve bölgelerde hissedilen depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diliyor, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

  BEŞİKTAŞ

  Elazığ ve çevre illerinde hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremde can ve mal kaybı yaşanmamış olmasını diliyor, etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Geçmiş olsun.

  TRABZONSPOR

  Elazığ'da meydana gelen şiddetli depremde can ve mal kaybı olmamasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

  BARCELONA

  Geçmiş olsun Elazığ, geçmiş olsun Türkiye!

  AS ROMA

  AS Roma ailesi olarak düşüncelerimiz ve dualarımız, Elazığ'daki korkunç depremden etkilenenlerle. Geçmiş olsun Elazığ.

  MEDIPOL BAŞAKŞEHİR

  Elazığ'da meydana gelen depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını dileyerek, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

  BTCTURK YENİ MALATYASPOR

  Elazığ Sivrice'de meydana gelen ve Malatya ile birlikte çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

  GÖZTEPE

  Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan ve çevre illerde de hissedilen depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sarsıntının can kaybına sebep olmamasını diliyoruz.

  ANTALYASPOR

  Merkez üssü Elazığ olan ve ülkemizin birçok kentinde hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diler, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

  DEMİR GRUP SİVASSPOR

  Elazığ'ın Sivrice ilçesinde saat 20.55'te yerin 6.75 kilometre derinliğinde 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Sivas ve çevre illerde de hissedildi.

  Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

  İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR

  Elazığ Sivrice'de meydana gelen ve çevre illerde hissedilen depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

  En büyük temenni ve duamız can kaybı ve yaralanmaların olmaması. Geçmiş olsun

  AYTEMİZ ALANYASPOR

  Elazığ ve çevre illerde hissedilen depremde can ve mal kaybı yaşanmamış olmasını diliyor, etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

  ÇAYKUR RİZESPOR

  Deprem dolayısıyla Elazığ ile Malatya'da yaşanan can kayıpları ve ağır hasar nedeniyle derin üzüntü içerisindeyiz.

  Dileğimiz can kayıplarının artmaması.

  Allah böylesi büyük acılar yaşatmasın. Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

  BB ERZURUMSPOR

  Geçmiş olsun Elazığ.. Geçmiş olsun Türkiye'm..
  lacisozluk lacisozluk