2000 doğumlu milli voleybolcu. Spora başladığı kulüp olan vakıfbank da kariyerini devam ettirmektedir. Tokyo da en fazla ihtiyaç duyacağımız oyunculardan birisi olacaktır. Moda girdiğinde takıma müthiş bir artı ivme kazandırabiliyor ama yaşının da getirisi olarak mental yönü zayıf.
Hakkında eşcinsel olduğuna yönelik iddialar olan milli oyuncumuz.

Ya da eskiden milli olarak çağrılacak oyuncu olabilir. Bu iddialar gerçekse yerli milli ve bir o kadar da dindar ülkemizin milli formasını giydirmezler.
Kendisi neyse ne niye buna karışılıyor ki umarım malum partiden kurtulduğumuz zaman farklı yaşam tarzlarına ve görüşlere saygı duyan bir ülke haline geliriz.
tercihleri yüzünden linç yiyen yıldız. yıl olmuş 2021 hala herkes birbirinin hayatına müdahale etmekte beis görmüyor. çok acı ve acınılası bir durum bu maalesef.
özel hayatından tamamen bağımsız aşırı şımarık hareketleriyle beni irrite eden voleybolcudur, kameralara oynadığı o kadar belliki doğalı oynayayım derken milletin gözüne sokuyor sanki deli olmak çok matah bir şeymiş gibi, doğal değilsin anam babam sempatik de değilsin belki burayı okursun diye yazdım.
Ahlaktan yoksun ahlak bekçilerinin saldırdığı, özel hayatı kimseyi ilgilendirmeyen voleybolcu. Bununla birlikte üstteki girdiye katılmamak elde değil. Sürekli ilgi arayan, yapmacık ve itici birisi. Bu sezon çok güzel bir karar alarak kendisine sorumluluk vermeyi düşünmeyen Vakıfbank'tan ayrılarak İtalya'nın üst düzey takımlarından İgor Gorgonzola Novara'ya transfer oldu. Orada özel hayatını istediği rahatlıkta yaşaması avantajı ancak çocukluktan çıkmadıkça ve oyununu geliştirmedikçe ilk 6'da olması zor. İlgi beklentisinden mi yoksa hantal mı karar veremedim ama hücum ettikten sonra yanına birisi gelip kaldırana kadar yatıyor yerde. Novara'nın bir diğer yeni transferi Brezilya Milli Takımı oyuncusu Rosamaria'nın arkasında oturması olası.

Milli Takım arkadaşları ve voleybol federasyonu yöneticilerinin destek vermesine ise çok sevindim.
türkiye a milli kadın voleybol takımımızda bizi gururla temsil eden oyuncumuz.
son günlerde özel hayatıyla gündeme gelmesine çok üzüldüm. sevgilisini, kalbine işleyen kişiyi gururla paylaşmış ki aşırı da yakışıyorlar görünene göre. sevgi dolu bakışları, mutlu gülümsemeleri ....
bu görselin yayımlanması üzerine yapılan çağ dışı, özel hayata gram saygısı olmayan haberlerse geldiğimiz noktaya acımayla bakmama neden oluyor.