yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

Dyshawn Pierrebein sports'a göre anlaşmaya vardığımız Kanadalı basketbolcu.
F8 hedefi ile yola çıkan mücadeleci bir takım kurma sinyali veren bir transfer diye okumak lazım.

Enerjisi ve ribaund katkısı ile takıma faydası olacaktır ama alıştığımız kalitenin uzağında olacağı kesin. Umarım keyif veren bir oyunun parçası olur.
yaniii ne desem bilemedim. renkdaşın da dediği gibi play-off kovalayan bir takım hüvviyetine evrildiğimizin işareti sepet topçusu. seviye atlar mı ? bakalım göreceğiz. bu sezon anlaşıldı ki elimizdekilerin dışında yapılacak hamleler olmuş değil, olması olası isimler olacak.
İtalya Ligi Dinamo Sassari'deki sezon ortalamaları;
13.8 sayı
7 ribaund
2.8 asist
% 45 üçlük isabeti

@euroleaguetr
Yeni transferimiz.. twitter.com (resmi açıklama)
highlight videolarından izlediğim kadarıyla atletizm, dinamizm ve smaçlarıyla öne çıkıyor. bazı bazı yaratıcı jeneriklik pasları var. ribaund ortalaması da boyuna(1.98cm) göre oldukça iyi. eurolegue seviyesinde aynı ortalamaları yakalaması güç olsa da ribaund sezilerinin güçlü olduğuna inanıyorum. üçlük yüzdesi de oldukça iyi.

amerika'dan değil de avrupadan bir takımdan geliyor olması da bir avantaj. euroleague seviyesinde ne yapar tabi büyük soru işareti, aha böyle; "???" tabi yine de yaşının genç olmasından ve iyi bir koçla çalışacak olmasından dolayı gelişebileceği yönünde iyimserim kendisine karşı. umarım yeni koçumuzla da basketbol takımımızın dokusu uyuşur. nasıl bir fenerbahçe basketbol takımı kuruluyor şu an keşke bilebilsek duyabilsek o masada konuşulanları, telefonları mesajları:)