galatasaray taraftarı uzun süredir bu aranın formda fenerbahçeyi bozacağını düşünerek seviniyordu.

aksine son 2 maçta kötü gözüktük, dikkatimiz bozulmuş gibiydi ve bir araya ihtiyacımız olduğu belli olmuştu. zaten bugün de yenildik. avrupa maçları ve ligi aynı anda götürmek yordu takımı mental olarak demek ki. yani düşündüklerinin aksine bu ara bize iyi gelecek.

gs ise geç form tuttu bu sezon. dünya kupası arası en çok onların ritmini bozacak.

üstelik bizden fazla oyuncu gönderiyorlar milli takımlara.
Ne yapıp edip saçma sapan bir şekilde girmeyi başardığımız ara. Sahadışı konuşmadan, galeyana gelmeden yani ali koç'u açıklama yapması yönünde motive etmeden arayı değerlendirmemiz lazım.
Enteresan bir sekilde isimize yarayan ara. Hem dusen formumuzu toparlariz hem de sakatlar guzelce iyilesir.

Birde gs'nin cikisi durmus olacak, win win durumu var.
gustavo henrique 2 maç daha dayansaydı 7 gollü gs galibiyetinin esamesi okunmazdı. Serdar aziz'in dengesizliğine maçı verdik. Neyse suyun öte tarafı şampiyonluk yarışına dahil olduğunu sansın. Hem dünya kupası'na birçok oyuncusunu kaptıracak hem de bu maçta oynadıkları oyunu her maçta oynamaya kalkarlarsa zortlamaya başlarlar. Hele dünya kupası arasından sonra en az -15 derecelik sivas'a gidiyorlar. Rıza satmazsa maçı (gs karnesi pek iyi değil) gene başlarlar "fener ligi hakemle götürüyor" "ımı fikstüyy çoh zoyy" şenliklerine.
Sonunda işimize yarayan en doğru anda giren ara. Takım inanılmaz yoruldu 26 tane maç yaptık sakatlar da arşa çıkmıştı ki ara yetişti. Diğerleri 7-8 günde bir maç yapıyor.

Şu maçta berabere kalarak girsebilsek çok yoğun fikstürü mükemmel bir seriyle kapatmış olacaktık ki olmadı. yine saçma sapan bir durumda bitirdik takımdaki rehavet yüzünden. ama sorun değil takımın performansı bu 26 maç için gayet geçerli durumda.