büyük ihtimalle gs'nin çiçeği burnunda müstakbel teknik direktörü, a.k.a guardiola'nın yardımcısı. sözde kendisi ft'nin yardımcısı olacaktı, bak sen şu işe. kısacası ışıtan gün istediğini almış oldu. şimdi gelsin tiki takalar, gitsin ara paslar.
muhtemel gs'nin yeni hocası. ulan adamlar 24 saat bile hocasız kalmadı, ah ali ah...
Torrent sitesi sandığım. Korsana hayır demeye geldim hoca çıktı. Profil olarak erwin koeman'a benziyor. 60 yaşından sonra yardımcılıktan teknik direktörlüğe geçip başarılı olan birini tanımıyorum.
Adamlar 2 dkda çözmüş hocayı bizim vasıfsız da 2 ayda çözecek. İsmail kartal gibi birini o da.

Allah bize sabır versin.
Şaka Maka adamlar göndermeden yenisini getirmiş, bizim vizyon reis daha iki haftaya belli olabilir diyor.

Hocaya gelirsek kredisi yok denecek kadar az. Ft'ye tahammül edemeyen taraftar, bu isme hiç kredi vermez. Kalıcı olabilmesi mucize.
Kendisine dair kötü hislerim olan hoca. Pep'den ogrendiklerinden bir seyler uydurarak burada deneyecek ve gs seyircisine izlemesi keyif veren garip bir futbol oynatacak gibi hissediyorum...

Fb'ye gelse boyle hissetmezdim muhtemelen ama.
Türkiye liginin üstünde bir hoca olması gayet normal olan teknik direktör.

Türkiye'de kaç tane adamakıllı hoca var? En fazla 2 isim sayabilirim. Bizim de yabancı aynı zamanda kaliteli bir hoca getirmemiz gerekiyor. Artık geri kafalı yerli hocalardan sıkıldık. Biraz da böyle olsun. Belki ligimiz daha kaliteli bir hale gelebilir.