sezon sonunda muhtemelen serbest kalacaktır. aldığı yıllık ücret yüksek ama o paraları avrupa'da da kimse vermez. mecburen şimdiki maaşında indirime gidecektir. belki ? neden olmasın.
bize geleceğini düşünmediğim futbolcu. yıllık 3 milyon euro'dan fazla maaş alıyor, 4 milyon euro'ya yakındı hatta yanlış hatırlamıyorsam. yine 2-2,5 milyon euro maaş isteyecektir kanımca. beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve maaş indirimine gideceğini söylemişti. üstelik fenerbahçe ile beşiktaş ezeli rakipler, dolayısıyla taraftarın sevgisini kazanmış bir futbolcunun bize gelmesi çok zor görünüyor.
keşke gelse uygun bir ücrete ama hiç sanmıyorum.
Kulübüyle anlaşamadıysa ve Az maliyete gelecekse düşünülebilir ama çokta beğenmiyorum bu adamın defansını. Öyle aman aman bir stoper değil kendisi olmasa da olur.
Fikret Orman vida'ya borçsuzluk kağıdını imzalaması için 625 bin euro'luk alacağını 1 ay içerisinde ödemezsek bir 625 bin euro daha ödeyeceğiz diyerek beyanatta bulunmuş, bunun karşısında vida da demiş ki o zaman ek sözleşme olarak imzalayalım ve imzalamış yönetim. 1 ay sonra 625 bin euro'yu ödemeyen Fikret Orman, bu sayede vida'ya yüzde 100 faiz vermiş oldu. Tabi ihale a. N. Ç yönetimine kaldı. Xd
Kaynak: Ajansspor
ligin kalburüstü stoperlerinden.
victor - vida ikilisini getirebilsek keşke. avrupa'da yokuz zaten, bu ikili yeterli bence lig için. bonservisleri de yok.