Futbolcu

Doğum: 26.10.1993
Uyruk: yunanistan
Boy: 1.75
Mevki: On Numara
Ayak: Sağ Ayak
kemal ademi transferi ne ayak derken ismini görünce yapbozun parçalarının yerine oturduğu isim. zira pelkas da rogon firmasının oyuncusuymuş. demek ki pelkas transferi ya da bu firmaya ait bir başka ismi getireceklerdir. menajere para yedirmek için de kemal ademi getirilecek.

böyle transferleri yapmak için emre b'ye gerek yoktu. ben de menajere para verir getirirdim.
Biraz araştırdım bu arkadaşı (oyun Tarzı ile ilgili yazıları ve skills videolarını izledim) bence iyi transfer olur. Hareketli, oyun zekası yüksek, şutör ve teknik bir oyuncu. Bireysel yetenek olarak bakasetas'tan daha iyi. O bölge için tekniği ile fark yaratıp takım seviyesini yukarı çekecek oyuncu istiyordum, bence bu tanıma uygun. Bonservis bedeli de 1.5m euroymuş, gayet uygun.

Hayırlı olsun diyelim.
x (tweet)


bir yunan taraftarının tweet'i. ayrıca aynı kişi oyuncunun da çok iyi olduğunu ve bakasetas'ın iş yaptığı türkiye ligi'nde her türlü iş yapacağını söylüyor.

oyuncuyu hiç izlemedim. fakat zaten o bölgede mert hakan oynayabiliyor. eğer biz bu oyuncuyu alacaksak neden mhy'yi kulübeye aldık? eğer kulübeye aldıysak neden yıllık 12 milyon tl'lik (yaklaşık 1,3 milyon euro(*)) yatırım yaptık kendisine? kafamda deli sorular.

oyuncu hakkında da fikrim yok dediğim gibi hiç izlemediğim için. umarım gelir ve katkı sağlar fakat sanki yanlış bir kadro mühendisliği yapıyoruz gibi geldi bana. çeşitliliği artırıp zengin bir rotasyon kurma çabalarını anlıyorum. fakat bu kadar oyuncu bence iyi değil. seneye düşecek yabancı sınırı da çabası.
forvet arkasında sosa gibi yaratıcı bir zeka yerine ozan ve mhy'ı rotasyona sokan erol hoca'nın sağ kanatta kullanacağını düşündüğüm vardar ovası doğumlu yeni transferimiz. şl elemelerinde oynadığı bjk, benfica ve krasnodar maçlarında gördüğüm kadarıyla zajc'ın daha kararlı ve güçlüsü, stoch'un daha cesuru. uzaktan stoch kalitesinde şutlar çıkardığını söyleyemem ama her türlü zajc'tan üstün bir oyuncu.
mert hakan'ın forma garanti düşüncesini ortadan kaldıran transfer.

artık her bölgemizde rekabet olmalı. mhy eğer ilk 11 istiyorsa kendini daha fazla geliştirmelidir. fenerbahçe yan gel yat takımı olmaktan çıkmalıdır artık. bu bağlamda bence oldukça pozitif bir transfer.

öyle ya da böyle artık bizim oyuncumuz ise bize de desteklemek düşer.