can sıkıcı bir hadise.

genç fenerbahçeliler'in 28 kasım 2019 tarihinde, 30 kasım 2019 göztepe fenerbahçe maçı öncesinde yaptığı açıklama:

görsel


şampiyonluk yolunda önemli bir deplasman olan ve camiadaki moral bozukluğunu 3 maçlık galibiyet serisiyle kırma fırsatına sahip olduğumuz bu maç öncesinde sözde fenerbahçeli gfb, çıkıp da bu açıklamayı yapıp "gerçek fenerbahçeli" oluyor işte.

bu maçtan önce deplasman tribünü biletlerinin çıkmasıyla tükenmesi de bir olmuştur ne hikmetse. ne güzel taraftarımız varmış bee, ne hızlı, ne kodlamadan anlayan ve 1 saniyede bilet alabilecek bir robot tasarlayabilen bir taraftarımız varmış. sözde kendilerine bilet satılmayan gfb, ilgili göztepe maçında da yerini almış, fakat bunu açıklamamıştır. bu maçtan 2 hafta sonra oynanan 15 aralık 2019 sivasspor fenerbahçe maçında ise yerlerini çok güzel almışlardır ve bunu da pişkince açıklamışlardır.

hayırdır yahu, siz kimsiniz? sizin ne farkınız var diğer fenerbahçelilerden? hepimiz aynı rengi tutmuyor muyuz? gerçi hayır, sizler fenerbahçeli değilsiniz, sizler gfb'lisiniz, sefa reis'lisiniz.

25 milyon taraftarı olan, sözde halkın takımı olan koskoca fenerbahçe de bunlara prim veriyor ya, en çok zoruma giden de bu. gerçek fenerbahçeliler onlarmış, yersen. bunu da her 10 tezahüratından 7 tanesi "sefa reis" olan bir güruh söylüyor.