yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

Demeçler/
17
"Olimpiyat Stadı'nda zemin çok kötü, bu kadar kötü olması enteresan geliyor bana. Bizim stadımız 3-4 km. uzakta, gayet iyi. Stadın dışı, içinden iyi. Rakip de zemini sulamak istemiyor, inşallah maçtan önce sularlar ve oyun zevkli olur, sakatlığın önüne geçilir."

- okan buruk
"Hep Avrupa, Avrupa diyoruz ama giden arkadaşlarımızın yerlerine yaptığımız transferlerde biraz şanssızlık yaşadık. Avrupa'dan gelen oyuncular bize uyum sağlamakta zorlandı. Hazır değillerdi, yeni transferlerimizi sahada göremedik."

- okan buruk
"Şu andaki durumumuzdan memnun değiliz, iyi başlangıç yapamadık. Sadece puan değil, oyun olarak da istediğimiz yerde değiliz."

- okan buruk
"Kulüplerin borçları var mı? Kaç yabancı alıyoruz? Bu transferler sonunda kulüplerin ekonomik olarak kar etme şansı var mı? O zaman yanlışlık var. Yabancıyı azaltarak, yerliyi arttırarak kazanan takımlar var ve şu anda kulüpler de değişim istiyorlar."


- şenol güneş
"Zamanında yabancının 5'ten fazla olmasını istememiştim, yine aynısını söyledim. Rıdvan varken N'Sakala'yı almışsın, Rıdvan'ı oynatsan, o zaman N'Sakala'yı neden aldın derler."

- şenol güneş
"Yabancı oyuncular dava açtığında ne oluyor? Ekonomik de, idari de, teknik dengeler de bozuluyor. Türkiye'de kaç kulüp oyuncularına maaşı zamanında veriyor? Avrupa'da hepsi veriyor. Çok verme, az ver ama ver."

- şenol güneş
"Avrupa'dan yaşlı oyuncu alıyorsak en fazla 1-2 tane alalım. Nasılsa ucuz, yaşlıyı alıp dolduralım dediğinde elinde enkaz kalıyor. Bizim de başımızdan geçti. Bana 'Sen yapmadın mı' diyorlar. Ben mükemmel değilim ama suçlu da değilim."

- şenol güneş
"UEFA Avrupa Ligi'nde kupaya kadar gidebilir miyiz? Evet, pandemi arası sonrası birçok maç kazandık ve böyle devam edersek, neden olmasın!"

- hakan çalhanoğlu
"Savunma yapan takımlar görüyorum. Daima hücum eden kazanır ama bu zaman alır. Hücuma giden takımların çok daha tempolu oynaması lazım."

- şenol güneş
"Sosyal medyadaki birçok şeyin doğru olmadığını zaten biliyorum, doğru varsa da öğrenmek isterim. Sosyal medyanın şu andaki kullanış şekliyle yararından çok zararı olduğunu düşünüyorum."

- şenol güneş