erol hoca'nın saha içi pozisyonu itibariyle ozan tufan'dan beklediklerini leipzig'de gerçekleştiren kongo asıllı fransız. henüz a milli seviyede forma giymemesi büyük ayıp! şu sıralar fransa'da bütün gözler camavinga'da olabilir ; lakin, bu çocuk camavinga'nın olmuşudur, gelişip gelebileceği noktalardan biridir.

savunma anlamında; topun kaybedildiği noktada prese başlama konusunda bilinçli, rakibin pas trafiğini okuyup doğru pozisyon alma konusunda becerikli; üst düzey bir kesici değil, bu nedenle genellikle faul yaparak rakiplerini durdursa da bunlar geliştirilebilecek özellikler.

hücum anlamında; kontraları yönlendirmede iyi bir pasör, adam geçebiliyor, uzaktan şutları etkili, ceza sahası içinde soğuk kanlı, bitiricilik özelliği bir orta saha oyuncusu için gayet iyi, hücumu başlatan pasları verip direkt ceza sahasına doğru hareketlenebiliyor ya da toplu dikine alan kat edip verkaçlarla ceza sahasına sarkma arayışı hep var. ek olarak, duran top kullanma konusunda da yetenekli.

böyle isimleri takipte olmamız lazım. şu haliyle buralara gelmesi mümkün değil tabii ki; ancak, 10 sene sonra da bu çocuk fiziksel olarak yıpransa da oyun zekası olarak gayet üst düzeyde bir futbolcu olacak.