sözlüğümüze hoş gelmiş arkadaşlar. bence el ele vererek daha güçlü bir laci sözlük inşa edebiliriz. önemli olan sözlükte yazmanın heves olmaması, devamlılık içermesi. sosyal medya ve ekşi sözlükte çok fazla trol ve sığ eleştiri yapılıyor. fenerbahçe'lilerin fenerbahçe'yi değerlendirip fikir alışverişi yapması gereken bir yere ihtiyacımız var. işte bu yüzden burayı yukarılara çekmemiz gerek.
başlık açma yetkisi olmayan grup. başlık açma yetkisinin olmamasının sebebi, gelişigüzel başlıkların açılmaması içindir. çaylakların çaylayklık süreci geçirmesinin temel amacı sözlük kurallarını ve sözlük kültürünü öğrenmek olduğu için bu yetki kendilerine verilmemiştir.

eğer gerçekten bir başlık hakkında yorum yapmak isterseniz yazarlara mesaj atabilir ve başlığı açmayı isteyebilirsiniz. eğer nitelikli entry'ler yazar ve devamlılığı sıkı tutarsanız zaten çok hızlı bir şekilde yazar olacaksınız.

dipnot: önemli olan kaç entry girdiğiniz değil, girilen entry'lerin niteliğidir.

daha fazlası için: çaylakların dikkatine
yavaştan gelmeye baslayan topluluk. hoş geldiniz.

zaten çaylakların dikkatine isimli yazıda belirtilmiş ama ben bir kez daha belirtmek istiyorum; gireceğiniz entry'lerde niceliği değil niteliği göz önünde bulundurunuz. ciddi manada bilgi birikiminizin olduğu konularda yazmanızı öneririz.

lütfen "çaylakların dikkatine" isimli yazıyı okuyunuz. kaleminize kuvvet!
Yaklasik 10-12 dakikada 40'tan fazla yeni caylak aramiza katilmis, ben bu entry'yi yazarken cok daha fazlasi gelecektir muhtemelen.

Bu arada caylak entry'lerini okumaktan keyif alan birisiyim, umarim guzel iceriklerle karsilasiriz(*)

Tanim: entry'lerinde tanim yapmayi unutmamalarini tavsiye ettigim topluluk.

edit: yaklaşık 50 dakikada 90'ı geçti sayı, bu kadar ilgi olacağını beklemiyordum doğrusu. çok sevindim bu duruma, tekrardan hoşgeldiniz renktaşlar. en kısa sürede yazar olmanız dileğiyle.
aralarında olduğumu daha yeni öğrenmiş olduğum topluluk. ben fenerbahcesozluk.net forumunun eski adminlerindenim ayrıca. bundan sonra laci sözlük için yazıyor ve paylaşıyor olmanın heyecanını yaşayacağım.
Senelerdir içimde ukte olan sözlük yazarlığına bu platformda katılma şansını buldum. Güzel entryler okudum. Kendi grubum "çaylaklar" da güzel yazılar bırakmışlar. Çaylaklık döneminden yazarlığa da birlikte geçmeyi umuyorum. Güzel bir forum ortamı olsun, gerekirse yiyelim birbirimizi sonuçta güzel yazılar kalsın burda. Okuyanlara bir fikir verelim, düşünmedikleri şeyleri düşünmelerini sağlayalım. Klavyeniz keskin, entryleriniz bol artılı olsun sayın ekip.