Son dönemde çıkışta olan takım. Zorlu bir deplasman bizi bekliyor. Birde üstüne deplasman performansımız eklenince maçın önemi daha da artıyor
umarım ligde kalırlar dediğim karadeniz ekibi. bize puan verip vermemelerini geçiyorum, hasan kartal ile iyi ilişkilerimiz var. gönderdiğimiz oyunculara da süre verdirtmeye çalışıyor. tam bir win-win durumu. üstelik bunu kendi takımının çıkarlarını gözeterek yapıyor.

bunun yanısıra göz kanatan kamera açıları var bundan dolayı maçlarını asla izlemem. aslında düşmeleri pek bağlamazdı beni ama bizimle olan ilişkilerinden dolayı kalmalarını istiyorum.
sırasıyla kayserispor, kasımpaşaspor (d), yeni malatyaspor ve fenerbahçe maçları kalmış, hali hazırda 29 puanla 17. sırada yer alan takım.
kayserispor maçını ne yapıp edip kazanmaları gerekiyor. sonrasında pandemi dönüşünde ligin en formda takımlarından kasımpaşa ile oynayacaklar çünkü. sonra da bence ligden düşen malatyaspor ile kendi sahasında maç yapacaklar bizimle oynamadan evvel. bu 3 maçtan 7 puan çıkartamazlarsa bizim maçtan evvel küme düşmüş olurlar.