(bkz: #42092)

çok enteresan bir paylaşım yapmış grup. mke'ye dil uzatılması çok çirkin tabi ama ankaragücü camiası da öyle çok temiz değil. o yüzden çok takılmamak lazım.
x (tweet)


son zamanlarda alakalı alakasız her maçtan sonra "hakem" diye ağlayan taraftar grubu. hem teknik direktörleri(*) hem de camiaları topyekûn ağlamakla meşguldü şu son 1 ayda. o kadar tiksindim ki. bir şampiyonluk için bu kadar düşülür mü ya?

yahu tamam, bu ağlamalar artık klişe hâline geldi, şampiyonluk yolundaki tüm takım taraftarları her sene mutlaka ağlıyor. ama bu kadar ağlama, sızlanma da fazla ya abi. biz vs gs x kadar ağlıyorsak bu bjk 10x kadar ağlıyordur.

yani gs ile çekiştiklerinde mecburen destek veriyorum (normalde gs'ye destek veririm çünkü en azından bjk kadar aptal davranıslar sergilemiyorlar) çünkü aptal fener sağ olsun kaç yıldır şampiyon olamıyoruz ve gs bu arada fark açmadıysa bjk sayesinde. ama taşıma su ile değirmen dönmez. biz böyle başarısız olmaya devam edersek yarın bir gün bjk de bize yetişecek ve bu süreçte bjk-gs şampiyonlukları izleyeceğiz. acilen toparlanmamız lazım.