Fenerbahçe'nin sportif çöküşünün başlangıcı bu adamı ikna edemeyip, rvp bidonunu almamıza tekabül eder. Eğer o sezon fenerbahçe'ye gelseydi muhtemel olarak en az bir fazladan şampiyonluğumuz olurdu.

Josef, topal orta sahasının önünde fernandao'nun arkasında gayet planlı ve organize bir takım olurduk muhtemelen. Peki ya tevez'in alternatifi nasıl rvp oldu onu da biraz sorgulamak gerek. 42 milyon euro harcayarak hiçbirşey oynamaya müsait olmayan bir kadro kurmak hele de sadece bir yardımcı forvet eksikliğinden bunu yaşamak gerçekten acı.

Ha gerçi gelseydi bile bir sene sonra ben köyüme gidecegim diye tuttururdu, arjantinlilerin şayet böyle ilginç bir huyu var. Adam juventus'u cl finaline çıkarttıktan sonra bile ben köyüme döneceğim diye tutturdu ya, bize niye gelsin finalist takımın yıldızıyken. Yönetim nasıl bu adamı ikna edeceğini düşündü? Nerden baksan ahmakça ama güzel bir o kadar da güzel hayaldi.
Arjantin tarihinin en iyi futbolcularından biridir. Premier ligde zamanında en beğendiğim hücum hattının da bir parçasıdır. (Tevez-cr7-rooney.).

Türkiye'ye gelmezdi asla zaten tevez öyle bir oyuncu değil en yüksek seviyede oynayıp sonra direk sevildiği ülkesine ve kulübüne dönmek isteyen tipte bir oyuncuydu.futbolun son yıllarını taraftarı olduğu kulüpte geçirmek istemesi gayet normaldir.

Haa oldu da diyelim gelmek isteseydi nolurdu. Bence en unutulmaz oyuncularımız arasına girerdi yaşına rağmen.
Manchester'da hava çok yağmurlu diyerek ayrılık kararı veren ve sonra manchester city'ye imza atan efsane.