eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren’ in damadıdır. galatasaray'ın önümüzdeki başkanlık seçiminde aday olacağını açıklamıştır.
Öncelikle belirtelim; Sosyal medya hesaplarından fetöcü terörist hakan şükür'ü takip eden galatasaray'ın yeni başkan adayı (muhtemel başkanı)

(bkz: duayla himmetle galatasaray'ı ayağa kaldırmak lazım)

Bu tarz profilde bir başkanın türkiye'de başarılı olmasının imkanı yok. Bizde aynı ekol'ün paralı olan hali var (bkz: ali koç) az daha küme düşüyorduk. Allah'tan bu sene ülke şartları ve ligin kimyasına göre hamleler yaparak geleneksel kafaya döndü de 3. Sene sonu anca bir takım kurabildik.
twitter


--- alıntı ---

Arka odalarda Galatasaray aleyhine yapılan pazarlıklara, Galatasaray’ı durdurmak için alınan yabancı sayısı kararlarına, takıma özel esnetilen harcama limitlerine ve tutarsız disiplin cezalarına izin vermeyeceğiz. Kime karşı olursa olsun Galatasaray'ın haklarını savunacağız.
--- alıntı ---

şöyle bir tweet atmış müstakbel gs başkanı.

ya bak hepsine tamam. ama esnetilen harcama limitleri nedir? nasıl insanlarsınız siz, aklım almıyor gerçekten.

şurada 50 defa anlattık. diyoruz ki, 150 milyon ₺ olan harcama limiti, 320 milyon ₺'lik borcun bir sonraki seneye ertelenmesiyle 470 milyon ₺'ye yükseldi. bunun yanı sıra vedat muriqi ve jailson satışlarında ve alınan sponsorluklarda bu rakam yine arttı. giden oyuncuların maaşları da limitten düştü tabii ki.

halen gelmiş diyorsunuz ki "fenerbahçe limiti deldi.". ya böyle bir şey yok. yok yani. bizim yönetim de niye çıkıp açıklama yapmıyor, inanılır gibi değil.

bütün bir yaz transfer döneminde kafamızı iyi şişirdiniz yok işte fenerbahçe transferlerde şike yapıyor, yok ücret açıklanmıyor, yok el altından para veriliyor... en son herkes 80-90 milyon €'luk maaş bütçemiz olduğunu söylüyordu. bir açıklandı, vergilerle birlikte tüm takım, teknik heyet ve çalışanların maaşları 55 milyon € olduğu ortaya çıktı. futbolcuların vergisiz maaşları ise 36 milyon € çıktı. kap açıklayın diye ağlayanlar yine inanmadı acıklamamıza. herifler spk açıklamamıza bile inanmıyor. bu arada bence 55 milyon € bile yüksek, vergiler dahil 35-40 milyon €'yu geçmemesi lazım seneye. yeri gelmişken onu da söylemiş olayım.

her neyse, umarım başkan olur. limit konusunda bize iftira atarsa yönetimimiz de cevap vermek zorunda kalır, iyi yönünden bakalım biz.
Gs'nin muhtemelen bir sonraki baskani.

(bkz: #45762) bu zihniyette bir insan olmasi hosuma gitti, taraftarini bombos laflarla oyalayacagi ve liselilere kulubu peskes cekecegi asikar. 2020'li yillarda bizim basarilarimizi izleyecekler..
Bu adam galatasaray başkan adayı.

twitter


attığı tweete bak ahahahahahaha.. emrepops veya Felipe de aday olsaydı keşke kendisinin yerine.
(bkz: #47836)

aynen aga honoredeberke...

kanka sana istersen ekşi yazarlığı ayarlayalım, arada troll başlık da açarsın :p twitter kesmez bence seni. xd

galatasaray'ın başkan adayı. attığı tweet'e bak, komedi resmen. yani az bir ağırlığın olsun yahu. koskoca gs'nin başkanı olacak adamsın.
Gs'nin 12 yaşında bir ergen gibi takılan potansiyel yeni başkanı.

Kamuoyunda ciddiye alınır mı ve saygı duyulur mu bilmiyorum liseli gibi tweet atan biri için zor işler :d