Futbolcu

Doğum: 31 Aralık 1997
Uyruk: nijerya
Boy: 1,75
Mevki: sağ bek
Ayak: sağ ayak
Dar alanda topu iyi tutması , çevik bilekleri , çalım yeteneği , ikili mücadelelerdeki kurduğu fiziksel üstünlüğü , kolay adam eksiltme ve dribling özelliği olan iki kanatta da rahatça oynayabilen , arkadaşlarına çizgiden iyi toplar atabilen bir oyuncu fakat bitiricilikte ve son pozisyonda karar aşamasında biraz sıkıntıları var. Bu sezonki istatistikleri ise 32 maç 6 gol , 8 asist.
Edit: bir de topu ayağında çok tutuyor dezavantaj yaratabilir.
Biri bizim scoutlara (eğer varsa) haber versin championship'ten oyuncu almak scoutluk sayılmıyor. O championship dediğin lig bizim ligden 5 kat fazla izlenen bir lig. oradan kimi alırsan al çoktan ederini belli etmiştir. ha yok oyuncu iyiyse zaten ucuz falan da olmuyor, alamıyorsun.
Bu adam ya da başkası olur farketmez topla birlikte süratli bir şekilde rakip savunma üzerine gidebilecek bir oyuncu bu ligin bug'idir. Bugün Beşiktaş maçında da gördük nkoudou nasıl fark yaratıyor ya da geçtiğimiz senelerde onyekuru etkisini.hizli kanat oyuncun varsa her an dengeyi değiştirebilirsin bu ligde misal Alanya'da oynayan Davidson.ferdi thiam pelkas Sinan kesinlikle böyle oyuncular değil.bi nebze valenciayi sayabiliriz ki Valencianin ortadan kaybolduğu dönemde yasadigimiz puan kayıpları ortada. Bu oyuncu olmasa bile umarım hızlı bir kanat oyuncusunu transfer döneminde renklerimize bağlarız.

--- spoiler ---

Kulübümüz Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere, 4 sezon için anlaşmaya varmıştır.
Transfer ile ilgili ayrıntılar önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.


--- spoiler ---


(bkz: hoşgeldin)
Eğer tutmazsa bile kulubü hedeflerinden uzaklaştırmayacak olan kanat-forvet oyuncusu. Zaten hızlı ve güçlüyse süper lig'de katkı vermeme ihtimali de yok.

Edit: sözleşmesi seneye başlayacakmış bir championship izlemiyorduk artık onu da izleriz.