Oyuncuyu izlemedim ama 26 yasina gelmis. Genc bir potansiyel olsa neyse. 4 gol 1 asist yapmis. Bize skorer kanat lazim dedikce yonetim israrla skor katkisi yapmayacak kanatlara para gommeye calisiyor.
Sayin yonetim, limit sorunu varsa cikin aciklayin, vallahi bir sey demeyecegim. Ama boyle transferlere 1m euro vermek nedir? Hadi genc potansiyel olsa 300k euro'ya gelse neyse.
Frey 2 reloaded, hayirli olsun.
ferdi kadioglu varken alinmasi saçma,gelecek sezon icin ferdi sol kanatta ilk onbir basladigini düsunursek yerli alternatiflere yönelmek çok daha mantikli.
Anlaşıldı falan deniliyor. Gg ile caner geldi gündem sebebiyle ses çıkmadı araya da bunları sıkıştıralım diyorlarsa can sıkmaya başladılar bilsinler.

Bize net skor ve oyun katkısı verecek kanat oyuncusu gerekiyor. Kendisini geliştirir denilecek yaşta değil, İş yapar belki diye alınacak oyuncu ise hiç değil.
(bkz: michael frey reloaded)

(bkz: menajer transferi)

Skor katkisi dusuk kanat. 1.5m euro bonservis istiyor diyorlar karagumruk icin. Sakin bu paralari vermeyin ey yonetim. Karismak istemiyorum yapacaginiz transferlere ama bile bile de lades denilmez ki.
Ha izlendiyse ve baska bir amac icin aliniyorsa tamam ama izlenmedigine ve menajer transferi olduguna o kadar eminim ki.