yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

beşiktaş ile galatasaray arasındaki demeç savaşımesut bakkal'ın yazdığı kitapta itiraf niteliği taşıyan ve kitap piyasaya düşer düşmez bir savcının gel kardeşim demesi gerekirken herhangi bir hamlenin başladığını duymadığımız, 1986-1987 sezonunda galatasaray'ın beşiktaş'ın rakibi olan denizlispor'lu oyunculara doping ve teşvik primi verildiğini yazmasının ardından başlayandır.

beşiktaş kulübü başkanı öncelikle tff'ye söz konusu sezonda gs'nin teşvik primi vermesi sebebiyle oyunun ruhuna aykırı davrandığını söylerek şampiyonluğun kendileri adına tescil edilmesi gerektiğini söyledi. link
ardından galatasaray kulübü bu açıklamanın üzerine kendince bir başka açıklama yayınladı. link
bu açıklamanın da ardından beşiktaş yanıt verdi. link
beşiktaş şikayetini tff'ye yaparken, galatasaray affedersiniz atı alan üsküdar' geçti demekle yetinip, sen o işi hiç kurcalama demekle yetinmiştir. biz teşvik vermedik diyememiş, mesut bakkal hakkında hukuki süreci başlatacaklarını söyleyebilmiştir. umarım mesut bakkal'ı dava ederler. ederler çünkü ya mesut bakkal iftiracı olur ve bir daha kimse hakkında iftira atamaz ya da mesut bakkal şahitleriyle teşvik primi ve doping verildiğini ispatlar gs ceza alır.
şimdi top galatasaray'ın sahasında.
(bkz:öpün birbirinizi gte para vermeyin)