Futbolcu

Boy: 1,80
Mevki: Santrafor
Adını sözlük vasıtası ile duyduğum futbolcu adayı. Pozisyon bilgisi nedir, neler yapmıştır henüz bilmiyorum. Biraz inceleyince buraya bir edit geçerim.
3. ligden bir başka transferimiz olacak gibi.

maaliyeti düşük olacaktır bunda kuşkumuz yok. fakat bu çocukları transfer etmek çok iyi olsa da oynayacak ortamı yaratamazsak hiçbir esprisi yok bu işin.

mesela gg ve caner deniliyor ya. şimdi sen bir genç futbolcu olsan ne kadar süre alabilirsin ? süre alamayacağını biliyorken ne kadar kendini geliştirmek için mücadele edersin ?
Hayirli olsun diyelim. Umarim su rezerv takim projesi gerceklesir de bu gencleri alip oralarda da efektif bir sekilde kullanabiliriz.

Mesela bu oyuncuyu ilk devre rezerv takima gondersek, iyi performans gosterse ikinci devre takima katariz. Hem cok iyi sure alir kendini gelistirir hem de biz bir oyuncu kazaniriz sampiyonluk yarisindan kopmadan.
Tabi 1. Ligde fizik daha onemli oldugundan bu oyuncular orada bile sure bulur mu orasi ayri bir konu.
Keske acun'la birlikte bir proje baslatip yabanci ligde rezerv bir takim yapsak... misal hollanda 1. Ligi. Fizik cok onemli degil bu ligde, dolayisiyla gencler daha cok gelisecektir burada.