"Barcelona, Juventus, Tottenham, Manchester City gibi takımlarla çok iyi ilişkilerimiz var. Bunlar işimize yarayacak. Özellikle de oyuncu kiralarken."
-ali koç, 29 mayıs 2018 (seçimden 5 gün önce)

--------------------------------------------------------------------------------------
ali koç'un seçimden birkaç gün önce kurduğu cümle. ben merak ediyorum acaba böyle bir ilişkiden ali koç neyi kastetti? mesela oyuncu kiralarken işimize yarayacak demişti. hangi oyuncuları kiralayabiliriz? gerçekten böyle iyi ilişkilerimiz var mıydı? merak konusu.

ukteyi veren:
Bugüne kadar göremediğimiz ilişkilere konu olan hede.

Birisi gider pjanic alır, ötekisi gueye çeker. Bırak yurt dışını birisi gider neredeyse beleşe visca alır. Bu da başkan diye gezer ortalıkta. Hani nerede o muazzam ikili ilişkiler??? Kimi kiralanabildin bu güne kadar. Betis'ten carvalho bile olmadı ki gelmemesi sorun değil ancak haftalarca uğraşıldı. Sonuç ? Emre mor.

Bakın JJ geldi eyv sessiz sakin kalmaya çalışıyorum ama bu beceriksizlik boyutu artık yetti. Bir tane mi getiremiyorsun kaliteli topçu? Yedek kaleci bile bulamadı ya. Delirmemek elde değil.

2 haftalık başkan takım kurdu sıfırdan, bizim kurulu kadro delik deşik oldu. Yedeğin yedeği olacak adamlara milyon Eurolar verildi. Hala acil eksikler giderilmedi. Acun olmasa elden topçu çıkaramayacak. Ne tür bir beceriksizlik seviyedir bu!!!